do kasy suma: 0,00 zł

Otulina z wełny - o grubości 30mm

Znaleziono produktów: 16

Otulina z wełny mineralnej o grubości 30 mm marki PAROC

Izolacje wykonywane za pomocą wyrobów z wełny mineralnej to jedne z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych rozwiązań. Wykorzystuje się je głównie do zabezpieczania rurociągów grzewczych, części systemu centralnego ogrzewania, klimatyzacji lub przewodów kominowych przed utratą ciepła. Jednym z najchętniej wybieranych produktów izolacyjnych jest otulina z wełny mineralnej o grubości 30 mm.

Otulina PAROC HVAX Section AluCoat T o grubości 30 mm to wyrób o wyjątkowych właściwościach. Ten niehigroskopijny materiał pokryty jest zbrojoną folią aluminiową z taśmą samoprzylepną. Wykazuje niską przewodność cieplną, dlatego doskonale zwiększa wydajność obiegu mediów w systemach i instalacjach grzewczych. Jest też odporna na wysokie temperatury, przenikanie wilgoci, zanieczyszczeń czy innych szkodliwych substancji. Dodatkowo otulina PAROC HVAX Section AluCoat T gwarantuje wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne - jest w stanie pełnić swoją funkcję nawet w trudnych, wymagających warunkach i przez bardzo długi czas. Jej odporność ogniowa nie pogarsza się nawet pod wpływem długiego użytkowania czy zmian temperatur. Otulinę PAROC HVAX Section AluCoat T o grubości 30 mm i dowolnej szerokości, na przykład: 22, 35, 48, 64, 76,102, 108, 114, lub 133 mm można zamówić w naszym sklepie w bardzo przystępnych cenach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się za pełną ofertą i parametrami proponowanych otulin.

 

Dlaczego warto zainwestować w otulinę z wełny mineralnej PAROC HVAX Section AluCoat T?

PAROC HVAX Section AluCoat T to wysokiej jakości wyroby, które przeznaczone są do zastosowań w budynkach mieszkalnych, a także pomieszczeniach przemysłowych i komercyjnych, takich jak: nowoczesne biurowce, szpitale, magazyny i warsztaty, urzędy lub inne obiekty użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają się jako materiał izolacyjny dachów, elementów systemów grzewczych czy wnętrz, skutecznie obniżając straty energii w pomieszczeniach. Dzięki połączeniu wysokogatunkowej wełny mineralnej ze starannie dobraną taśmą samoprzylepną, ułatwiającą montaż oraz zbrojoną folią aluminiową poprawiają też wydajność obiegu ciepła w pokrytych nią instalacjach.

Otuliny z wełny mineralnej od firmy PAROC HVAX Section AluCoat to produkty odporne na wysokie temperatury, wilgoć, rozrywanie, ściskanie czy ogień. Co więcej, są to materiały o świetnej zdolności absorbcji dźwięków. Ważna jest również informacja, że ich produkcja i zastosowanie jest w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego - otulina PAROC HVAX Section AluCoat T to bowiem materiał, który podlega wielostronnemu recyklingowi.

Na naszej stronie internetowej otulinę z wełny mineralnej PAROC HVAX Section AluCoat T można zamówić w formie walców z otworem pośrodku i taśmą samoprzylepną dla sprawnego montażu. W tej kategorii proponujemy materiały o szerokości 30 mm i różnej długości - zachęcamy do zapoznania się również z pozostałą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl