do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Pompy ciepła powietrze-woda marki KAISAI

Z pompami ciepła powietrze-woda marki KAISAI można odzyskać energię cieplna z powietrza i wykorzystać ją do ogrzewania pomieszczeń lub ich schłodzenia, w zależności od aktualnych potrzeb. W ten sposób możliwe staje się obniżenie rachunków za ogrzewanie, co przekłada się na spore oszczędności w skali roku. Pompy ciepła to ogromna wygoda, możliwość cieszenia się komfortem termicznym każdego dnia. Prosty i szybki montaż oraz relatywnie niskie koszty inwestycyjne przemawiają za wybraniem pomp ciepłą powietrze-woda marki KAISAI.

Dlaczego warto zdecydować się na pompy ciepła typu powietrze-woda marki KAISAI?

Ogrzewanie budynków pochłania sporo kosztów każdego roku, szczególnie w podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych, mroźnych dni. Warto pomyśleć o sposobach na zaoszczędzenie pieniędzy, bez negatywnego wpływu na komfort termiczny. Z innowacyjnych rozwiązań idealnie sprawdza się pompa ciepłą powietrze-woda marki KAISAI. Dostępne urządzenia mają postać monobloków, czyli składają się z jednej jednostki. 

Zapewnia to duże możliwości, bo można zamontować pompę wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Najlepiej zdecydować się na montaż w domu lub mieszkaniu, bo dzięki temu urządzenie jest należycie chronione przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Przekłada się to także na wydłużoną żywotność jednostki. Pompy ciepła typu monoblok są relatywnie tanie i proste w montażu, mogą zająć się tym osoby niemające uprawnień chłodniczych. 

Co przemawia za wyborem pomp ciepła KAISAI?

Pompy ciepła powietrze-woda marki KAISAI umożliwiają wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, co przekłada się na dbałość o środowisko. Obniżają emisję dwutlenku węgla, dzięki czemu do atmosfery nie przedostają się gazy cieplarniane. Urządzenie nie generuje żadnych szkodliwych spalin w budynku. Tego typu rozwiązanie grzewcze można polecić każdemu, kto liczy na zaoszczędzenie [pieniędzy i czasu oraz na wygodę. 

Pompa ciepła cechuje się najwyższą klasą energetyczną wśród urządzeń grzewczych i służących do podgrzewania wody użytkowej. Jest zdecydowanie tańsza w eksploatacji niż kocioł gazowy, do nawet 45%. Za jej pomocą można schładzać pomieszczenia w okresie letnim, bez ponoszenia dużych wydatków. Pompy ciepła mogą być użytkowane przez cały rok, być łączone z ogrzewaniem podłogowym i ściennym w celu zapewnienia najwyższego komfortu cieplnego domownikom. 

Tego typu urządzenia, gdy zostaną prawidłowo zamontowane, pozostają niezawodne przez wiele lat. Za ich pomocą można podnieść wartość budynku. Koszt zakupu i instalacji zwraca się już po kilku latach, można liczyć także na różne bezzwrotne dotacje, korzystne dofinansowania . Pompa ciepła powietrze-woda marki KAISAI nie wymaga zasilania energią elektryczną, wspaniale uzupełnia instalację fotowoltaiczną.Jest bezpieczna w użytkowaniu, cicha podczas pracy

Pompy ciepła Kaisai

Wystarczy tylko odpowiednie urządzenie, aby można było czerpać energię cieplną z powietrza, która następnie zostanie wykorzystana do ogrzania lub schłodzenia (w zależności od potrzeb i pory roku) pomieszczeń w budynku. Jak można skorzystać z darmowych zasobów natury? Wystarczy zainwestować w dobrą i niezawodną pompę ciepła Kaisai. 

Zasada działania pompy

Pompa ciepła Kaisai to pompa typu powietrze - woda to urządzenie, w którym najważniejszym czynnikiem decydującym o prawidłowym działaniu jest układ chłodniczy i czynnik, który się w nim znajduje. To właśnie ta substancja, gdy odparowuje, łatwo pobiera ciepło z otoczenia zewnętrznego (powietrza). W ten sposób czynnik krążąc, podgrzewa zgromadzoną wodę, która jest rozsyłana po całej instalacji grzewczej (ściennej lub podłogowej).

Pompa powietrze woda Kaisai dzięki zastosowaniu nowoczesnych czynników chłodniczych doskonale działa niezależnie od pory roku. Urządzenie jest tak skonstruowane, że jest w stanie pracować nawet w temperaturze -25°C. Zimą pompa idealnie sprawdzi się w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym, dając przyjemne, komfortowe ciepło. Zimą natomiast można skorzystać z odwróconego obiegu, aby otrzymać efekt chłodzenia.

Pompa przyjazna środowisku, wspierająca oszczędzanie

Pompy ciepła Kaisai to rozwiązanie idealne - nie tylko ekonomiczne, ale również ekologiczne. Warto wiedzieć, że takie pompy nie wymagają do działania dostarczania paliwa stałych - w związku z tym nie emitują do atmosfery szkodliwych gazów przyczyniających się do powstania efektu cieplarnianego. Dodatkowo nie trzeba martwić się tu o stale rosnące koszty paliw stałych - korzystając pompy można się od nich całkowicie uniezależnić, a przy tym znacząco obniżyć koszty eksploatacji budynku.

Decydując się na pompę ciepła Kaisai otrzymuje się produkt wysokiej jakości - urządzenie poza tym, że pracuje cicho, jest też bardzo wydajne. Pompy nie potrzebują zbyt wiele prądu sieciowego do tego, by ogrzać dom. To bardzo dobra wiadomość dla osób, które myślą o zakupie tego typu urządzenia - jego posiadanie nie będzie stanowiło dużego obciążenia finansowego.

Dlaczego warto wybrać pompy powietrze - woda od Kaisai?

Wybór pomp ciepła powietrze-woda jest obecnie dość spory, dlaczego jednak warto postawić na modele Kaisai? Urządzenia te mają wiele zalet - przede wszystkim niezawodnie pracują w bardzo szerokim zakresie temperatur, czego nie można powiedzieć o wielu innych konkurencyjnych produktach. Dodatkowo pompy Kaisai bardzo szybko osiągają zadowalające parametry temperatury do systemu grzewczego czy ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła Kaisai nie emitują do otoczenia szkodliwych substancji, są bezpieczne w użytkowaniu i co najważniejsze bezobsługowe. To ogromna wygoda dla użytkownika. Takie pompy to rozwiązanie idealne nie tylko do budownictwa jednorodzinnego. Doskonale sprawdzą się również w budownictwie wielorodzinnym czy komercyjnym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl