Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Sterowniki bezprzewodowe Haier - jakie funkcje posiadają?

Klienci sklepu bardzo często decydują się na zakup sterownika bezprzewodowego Haier, który dostępny jest w naszym asortymencie. Jest to jednak uzasadnione, bowiem sprzęt posiada wiele zalet i interesujących funkcji, o których z pewnością warto wspomnieć. Przede wszystkim użytkownik ma do czynienia z ekranem dotykowym. Całość ciekawie prezentuje się pod względem wizualnym- przykładowo czarny korpus z podświetleniem LED pasuje do modernistycznych wnętrz. Sterowniki bezprzewodowe posiadają takie funkcje, jak chociażby włączenie, wyłączenie, ogrzewanie, chłodzenie, osuszanie, nawiew, praca automatyczna. Dodatkowo użytkownik może wybrać jedną z czterech prędkości nawiewu- duża, średnia, mała i automatyczna. W sposób szczególny urządzenie zalecane jest w zarządzaniu hoteli i biur, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je w domach prywatnych. Sterowniki bezprzewodowe Haier charakteryzują się dość intuicyjnym interfejsem, w konsekwencji użytkowanie nie powinno sprawiać najmniejszych problemów osobom, które dopiero raczkują w świecie nowoczesnych technologii.

Czym wyróżnia się sterownik przewodowy Haier?

Część osób preferuje tradycyjne rozwiązania, takie jak przewodowe sterowniki Haier. Nie jest to jednak zaskakujące, bowiem tego typu modele także mają wiele przydatnych i komfortowych funkcji. Warto zwrócić uwagę na przyciski: SMART, COOL, HEAT, FAN i DRY, które są kolejno odpowiedzialne za inteligentne sterowanie, chłodzenie, ogrzewanie, osuszanie powietrza i przewietrzanie. Możliwa jest zmiana temperatury, a także czterokierunkowa regulacja nawiewu, pod warunkiem, że posiadamy kompatybilny model klimatyzatora. Sterownik przewodowy Haier ma także tryb nocny, który działa dokładnie przez 8 godzin- wartości tej nie da się zmodyfikować. Godny uwagi jest znajdujący się na wyświetlaczu przycisk HEALTH, który oznacza zdrowy nawiew, jak i ECO, czyli ekonomiczny tryb pracy. Użytkownik może zmienić intensywność nawiewu za pomocą przycisku TURBO (duża intensywność) i QUIET (ciche działanie). Sterownik jest zatem bardzo zaawansowany pod względem technologicznym. 

Jak wybrać sterownik do klimatyzatora?

Wybór sterownika do klimatyzatora to dość problematyczna kwestia, bowiem są to urządzenia wysoce zaawansowane. Warto jednak zwrócić uwagę na to, jakim rodzajem sterowników jesteśmy zainteresowani- przewodowym czy bezprzewodowym. Jeśli już podejmiemy decyzję w tym zakresie, zwróćmy uwagę na dostępne funkcje i możliwości poszczególnych modeli. Wbrew pozorom sterowniki mogą znacząco się od siebie różnić pod względem zaawansowania. Kluczowa może okazać się także kwestia aspektów wizualnych- w naszym asortymencie znaleźć można sterowniki w różnorodnych kolorach i stylach, w konsekwencji dobranie ich do poszczególnych pomieszczeń nie sprawia najmniejszych problemów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl