do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Posiadając wydajny system rekuperacji, warto uzupełnić go o odpowiednie akcesoria. Szczególnie gdy do dyspozycji mamy centrale marki AERIS zapewniające dostęp do wielu możliwości. Wentylacja z odzyskiem ciepła to obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie w domach jednorodzinnych, różnych obiektach mieszkalnych, biurach czy firmach. Zapewnia bowiem odpowiedni komfort czystego powietrza, bez strat ciepła. To bardzo korzystne rozwiązanie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór różnych akcesoriów do rekuperatorów Aeris.

 

Akcesoria do rekuperatorów AERIS 

Rekuperatory AERIS to zupełnie nowe rozwiązania wykorzystywane w centralach wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Zawierają one bowiem wymienniki przeciwprądowe gwarantujące najwyższy odzysk ciepła. Te systemy na polskim rynku obecne są już od 2016 roku. Dzięki temu mamy pewność, że jest to sprawdzona i polecana pozycja dla naszych klientów, która świetnie sprawdzi się w każdym zastosowaniu.

Zakres akcesoriów do rekuperatorów marki AERIS obejmuje różne pozycje takie jak między innymi:

  • czujniki tlenku węgla,
  • czujniki wilgotności,
  • adaptery do nagrzewnicy,
  • nagrzewnice,
  • gruntowe wymienniki ciepła,
  • urządzenia jonizujące,

i wiele innych. Sprawdź całą kategorię dostępną w naszym sklepie internetowym i wybierz odpowiednie wyposażenie do swojej centrali. Rekuperatory AERIS można dowolnie rozbudowywać o dodatkowe urządzenia wspomagające system, które wpływają pozytywnie na komfort oraz właściwości użytkowe. Są to między innymi różne wymienniki ciepła, jednostki chłodzące, nagrzewnice, sterowniki przewodowe i bezprzewodowe, czujniki dwutlenku węgla i inne rozwiązania, które wpływają na wydajność oraz zapewniając nowe możliwości systemu. Także te zapewniające zdalne zarządzanie oraz podłączenie centrali do domu inteligentnego KNX.

 

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła - sprawdź dodatkowe możliwości

Urządzenia wentylacyjne AERIS spełniają wszelkie obowiązujące standardy technologiczne, łącząc w sobie ponad 75-lat doświadczenia w produkcji centrali wentylacyjnych. Wszystkie wprowadzone rekuperatory zapewniają najwyższą wydajność oraz jakość. Świetnie sprawdzą się w dowolnym zastosowaniu. Będą świetnym uzupełnieniem domów budowanych w systemie energooszczędnym. Systemy te objęte są pełną obsługą serwisową oraz gwarancyjną z zapewnieniem wszelkiej niezbędnej opieki technicznej. 

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła marki AERIS wyposażona jest w wymiennik przeciwprądowy zapewniający najwyższą wydajność systemu. Pozwala to na zminimalizowanie strat ciepła, co ma szczególne znaczenie w sezonie grzewczym. Rekuperacja zapewnia odpowiednią oszczędność, a dzięki dodatkowym możliwościom większą funkcjonalność systemu. Sprawdź cały asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym i wybierz oryginalne akcesoria, które zwiększą komfort korzystania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl