do kasy suma: 0,00 zł

Używanie oczyszczania powietrza to rozsądne rozwiązanie w czasach, gdy zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach to powietrze nie ma jednak najlepszej jakości. Zanieczyszczenia, które zagrażają nam na zewnątrz, są niebezpieczne, jednakże nie uciekniemy przed wszystkim, jedynie chowając się w domu. Bez dobrego oczyszczacza powietrza w budynku może znajdować się powietrze, którego jakość również nie będzie zbyt wysoka. Drobnoustroje, bakterie, roztocza i wiele innych zagrożeń sprawia, że jedynie dobre urządzenie da nam szansę na zachowanie zdrowia. Czyste powietrze to swobodny oddech, dobre samopoczucie i znacznie lepsza jakość snu. Aby zapewnić to zarówno sobie, jak i pozostałym domownikom, możesz nie tylko zakupić i zamontować oczyszczacz z naszą pomocą, ale też zamówić sobie do niego profesjonalne akcesoria. Ponieważ liczy się nie tylko dobry sprzęt, ale tez warunki, w których pracuje i to, jak często go serwisujesz.

 

Dobre akcesoria to podstawa

Warto dbać o swój oczyszczacz od samego początku. Dlatego właśnie mamy w ofercie akcesoria, które Ci w tym pomogą. Przede wszystkim pamiętaj o zapasie filtrów HEPA, które pomogą Ci w zachowaniu odpowiednich parametrów urządzenia i naprawdę dużego stopnia oczyszczenia powietrza. Wykonany z włókien szklanych, polimerowych, polipropylenowych, lub też z poliuretanu etylenu, filtr ten stanowi jedną z lepszych osłon przed niewidocznymi gołym okiem drobinkami. HEPA to skrót od High Efficiency Particulate Air, co w wolnym tłumaczeniu na język polski oznacza wysoko skuteczny filtr cząsteczek powietrza. Jak to działa w praktyce? Otóż filtr ten został zbudowany w taki sposób, aby skutecznie, fizycznie wychwytywał mikroskopijne cząsteczki zanieczyszczeń, które mogą negatywnie wpłynąć na układ oddechowy człowieka. Co jest w nim jeszcze interesującego? Otóż fakt, ze jego powierzchnia absorbująca jest wyjątkowo duża w stosunku do jego faktycznych wymiarów. Jeśli będziesz pamiętał o regularnej wymianie filtra, zapewnisz sobie lepsze warunki w pomieszczeniach, w których stosujesz oczyszczacz.

 Jesteśmy po to, by nie tylko zaoferować Ci dobry produkt, ale też jego profesjonalny montaż w miejscu wybranym przez Ciebie. Jeśli jednak chcesz to zrobić sam, nic prostszego! Służymy Ci zarówno merytorycznym wsparciem, jak i akcesoriami potrzebnymi do wykonania czynności w swoim własnym zakresie. W naszej ofercie znajdują się uchwyty do montażu sufitowego lub ściennego, które pozwalają na pewny, solidny montaż urządzenia. Wykonane z wysokiej jakości blachy stanowią świetną podstawę dla Twojego oczyszczacza. Ponadto dysponujemy statywami pozwalającymi na bez narzędziowy montaż konkretnych oczyszczaczy oraz profesjonalnymi okularami, które zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV-C. Nie zabrakło też miejsca dla zestawów kółek dedykowanych do konkretnych lamp znajdujących się w naszym sklepie. 

W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami. Chętnie zaoferujemy wsparcie, dzięki któremu dobierzesz dla siebie odpowiednie akcesoria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl