Anemostat nawiewny wywiewny SR TFF 125mm do skrzynek rozprężnych czarny mat okrągły metalowy uniwersalny cichy kratka rekuperacja






Opis
Anemostat nawiewny wywiewny SR TFF 125mm do skrzynek rozprężnych czarny okrągły metalowy uniwersalny
Zaprojektowany jest do zamontowania w suficie, ścianie lub bezpośrednio na kanale za pomocą specjalnych uchwytów montażowych SR TFF.
Kurek SR TFF posiada płynną regulację nawiewanego powietrza za pomocą obrotowego środkowego dysku. Rozpadlina jest regulowana za pomocą nakrętki blokującej. Specjalne wykonanie budowy zaworu gwarantuje mały poziom hałasu oraz szybki i prosty montaż. Zawory wywiewne dostępne w zestawie z ramką.
Obracany talerz jest pokryty materiałem dźwiękochłonnym by polepszyć komfort jego użytkowników.
Wykonany jest z blachy stalowej malowanej proszkowo na czarno
Dostępne średnice: [mm]
100 biały
125 biały/czarny mat
150 biały
160 biały
200 biały
Opinie
Hojero to nie tylko sklep. To zespół profesjonalnych instalatorów
dostępnych do Twoich usług. Zapytaj o cenę montażu
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Prześlij swoją opinię i zyskaj dodatkowe 10pkt w programie lojalnościowym!
Łukasz
Bardzo piękny i starannie polakierowany anemostat. Łatwy w obsłudze oraz montażu. Polecam z całego serca ten produkt.
Czarek
Znakomity produkt, łatwy w obsłudze.
Mateusz
Elegancki anemostat, znakomicie wykonany.
Adam
Bardzo chichy, od wewnętrznej strony anemostat posiada gąbeczkę dzięki której wygłusza przepływ powietrza.
Monika
Super wykonanie idealnie komponuje się z ciemnymi pomieszczeniami.
Adrian
Bardzo łatwy montaż anemostatu, bardzo piękny.
Justyna
Anemostat dobrze wykonany, estetyczny, cichy
Grzegorz
Anemostat dobrze wygląda, nic się niedzieje z produktem, ładnie komponuje się z pomieszczeniem, dobrze uszczelniony, łatwy w montażu.
Przemysław
Najlepszy Anemostat, dobrze pomalowany, idealnie komponuje się z pomieszczeniem. Bardzo łatwy montaż.
Zbigniew
Super Anemostat, znakomity.