Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Pompa ciepła Gree Versati III Split 6kw GRS-CQ6.0Pd/NhH-E zestaw
Pompa ciepła Gree Versati III Split 6kw GRS-CQ6.0Pd/NhH-E zestaw
Producent: GREE
Cena: 20 560,68 zł (netto: 16 716,00 zł )
szt.
Pompa ciepła Gree Versati III Split 8kw GRS-CQ8.0Pd/NhH-E zestaw
Pompa ciepła Gree Versati III Split 8kw GRS-CQ8.0Pd/NhH-E zestaw
Producent: GREE
Cena: 21 593,88 zł (netto: 17 556,00 zł )
szt.
Pompa ciepła Gree Versati III Split 9,5kw GRS-CQ10.0Pd/NhH-E zestaw
Pompa ciepła Gree Versati III Split 9,5kw GRS-CQ10.0Pd/NhH-E zestaw
Producent: GREE
Cena: 21 010,86 zł (netto: 17 082,00 zł )
szt.

Pompy ciepła bez zbiornika - hydrobox to urządzenia do niskotemperaturowego ogrzewania, klimatyzacji i produkcji ciepłej wody. Stanowią idealną opcję dla zwolenników nowatorskich technologii. Charakteryzują się szerokim zakresem mocy, co czyni je odpowiednim rozwiązaniem zarówno dla niewielkich budynków mieszkalnych, jak i dużych, komercyjnych inwestycji. Cechuje je energooszczędność, nowoczesne rozwiązania, a przede wszystkim wysoka jakość wykonania i działania.

Oferowane pompy ciepła mogą skutecznie ogrzewać pomieszczenia różnych rozmiarów nawet w bardzo mroźne dni. Efektywne ogrzewanie odbywa się mimo ujemnych temperatur, sięgających aż do -25 stopni. Wyeliminowane zostało ryzyko zamarzania wody w instalacji. Natomiast latem, z powodzeniem sprawdzą się jako urządzenia do sprawnego klimatyzowania wnętrz, doskonale działające mimo największych upałów, przekraczających nawet 40 stopni. Urządzenia posiadają wygodną i szybką regulację temperatury.

Pompy ciepła Gree bez zbiornika bazują wyłącznie na ekologicznych rozwiązaniach, przyjaznych środowisku. Pozwalają zaoszczędzić dużą ilość energii, dzięki wykorzystaniu ciepła z otoczenia. Zostały sklasyfikowane pod względem efektywności energetycznej jako kategoria A+++. Pobór mocy przez pompy jest bardzo niski. Zawierają one także nowatorskie czynniki chłodnicze R32, co powoduje, że nie przyczyniają się do zwiększenia efektu cieplarnianego. Emisja szkodliwych dla środowiska gazów i innych substancji jest znikoma. Ponadto za sprawą niskiego ciśnienia akustycznego, nie emitują nadmiernego hałasu. Ich praca jest bardzo cicha mimo tak dużej wydajności. Nie trzeba zatem obawiać się jej instalacji w budynku mieszkalnym, czy w pobliżu siedlisk zwierząt. Pompy posiadają także sterowanie pogodowe, dzięki czemu parametry dostosowywane są do panujących aktualnie warunków. Sterownik umożliwia również zdalne operowania pompą ciepła, za pomocą specjalnej aplikacji.

Pompy ciepła bez zbiornika - hydrobox to urządzenia, których obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Panel sterowania dostępny także w języku polskim. Można nimi sterować na kilka sposobów, w zależności od potrzeb. Ich instalacja również nie sprawia trudności. Pompy te są tanie zarówno w montażu, jak i w utrzymaniu, a oprócz tego zapewniają oszczędność pieniędzy, pobierając 80% energii ze środowiska. Wysoką sprawność urządzeń zapewnia wbudowana dwustopniowa sprężarka rotacyjna. Ich ogromną zaletą są także stosunkowo niewielkie wymiary, umożliwiające zamontowanie pomp niemal w każdym miejscu, dogodnym dla użytkowników.

Pompy posiadają wbudowane zawory trójdrogowe, co umożliwia podłączenie do nich zbiorników na ciepłą wodę użytkową. Rozwiązuje to problem grzania wody w domu. Do urządzeń można również dołączyć klimakonwektory.

Nasze produkty objęte są długim okresem gwarancyjnym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl