do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Bez zbiornika - Hydrobox

Efektywne ogrzanie budynku mieszkalnego ma fundamentalne znacznie pod kątem jakościowego funkcjonowania w domu. Dbałość o środowisko naturalne przekłada się z kolei na znacznie zwiększenie popularności tzw. alternatywnych systemów grzewczych. Poznaj pompy ciepła powietrze-woda firmy Kaisai, dostępne w naszym bogatym asortymencie!

Pompa ciepła - zastosowanie

Podstawowym zastosowaniem pompy ciepła jest przetworzenie tzw. energii pierwotnej zawartej w gruncie, ziemii lub powietrzu, aby w następnym kroku dostarczyć ją do instalacji grzewczej budynku mieszkalnego. Z tego miejsca wykorzystywana jest zarówno w celu skutecznego ogrzania domu, jak również wody użytkowej.

W przypadku pomp ciepła powietrze-wody, takich jak modele przygotowane przez markę Kaisai, źródłem energii jest powietrze pobrane z zewnątrz, które następnie transportowane jest do obiegu grzewczego i zbiornika z gorącą wodą. 

Pompy powietrze-woda Kaisai- zalety

Jedną z niewątpliwych zalet modeli powietrze-woda marki Kaisai jest 5 trybów pracy pompy ciepła. W zależności od indywidualnych potrzeb możliwe jest:

  • grzanie
  • chłodzenie
  • ciepła woda użytkowa (CWU)
  • grzanie + CWU
  • chłodzenie + CWU

Popularność pomp ciepła powietrze-woda Kaisai jest wysoka szczególnie ze względu na niewielkie koszty inwestycyjne ponoszone na początku. Omawiana instalacja cechuje się również skutecznym współdziałaniem z ogrzewaniem podłogowym, jak również grzejnikami o niskiej temperaturze grzania. Pompy ciepła Kaisai stanowią rozwiązanie praktyczne bezobsługowe, generujące niewielką ilość hałasu oraz szczególnie wygodne w codziennym użytkowaniu!

Pompy ciepła Kaisai typu Split

W naszym rozbudowanym asortymencie dostępne są pompy ciepła Kaisai typu Split, spełniające najwyższe standardy na rynku urządzeń grzewczych. Ceny poszczególnych modeli zaczynają się już od 15 tysięcy złotych, co nie stanowi szczególnie wysokiej kwoty inwestycyjnej pod kątem niższej ceny za 1 kWh.

Egzemplarze w naszej ofercie są wyposażone w nowoczesny sterownik pozwalający na swobodne dostosowanie pracy systemu do indywidualnych potrzeb. Na wyróżnienie zasługuje również dodatkowa grzałka elektryczna, także antykorozyjna powłoka lameli, przekładająca się na opóźnioną eksploatację urządzenia. Pompy ciepła Kaisai zaopatrzone zostały również w zaawansowany moduł WiFi, umożliwiający komunikację z systemem za pomocą smartfona z dowolnego miejsca na ziemi.

W przypadku modelu Eco Home Split R32, na szczególne wyróżnienie zasługuje połączenie chłodnicze odporne na zamarzanie niezależnie od okresu braku zasilania. Elastyczny montaż pomp ciepła typu Split przyczynia się do znacznej popularności tego rodzaju urządzeń w biurach, sklepach, a także budynkach mieszkalnych. Tego rodzaju instalacja cechuje się również mniejszymi stratami mocy podczas ogrzewania w porównaniu do systemów monoblok.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl