do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Bez zbiornika - Hydrobox

Znaleziono produktów: 23

 Pompy ciepła to urządzenia, które służą do ogrzewania oraz chłodzenia pomieszczeń - zarówno mieszkalnych jak i przeznaczenia użytkowego, a także do podgrzewania wody. W zależności od wymagań, należy dobierać możliwie najbardziej optymalne kombinacje urządzeń zewnętrznych oraz wewnętrznych. Kluczowe są tu urządzenia zewnętrzne - Eco Inverter lub Zubadan Inverter połączone z odpowiednim urządzeniem wewnętrznym. W prezentowanym katalogu znajduje się szereg kombinacji pozwalających na zapoznanie się ze specyfiką urządzeń przed podjęciem jakiejkolwiek wiążącej decyzji. Każdy zestaw, oprócz urządzenia zewnętrznego oraz wewnętrznego, zawiera kompletny zestaw bezprzewodowego termostatu PAR-WT50 + PAR-WR51. 

Jednostka zewnętrzna Eco Inverter

 Idealne rozwiązanie dla domów niskoenergetycznych, czyli takich, które mają niższe zapotrzebowanie na ciepło, niż w przypadku budownictwa tradycyjnego. Zakres pracy modułu gwarantowany przez producenta mieści się w zakresie od -15°C do +35°C. Nowsze modele cechują się zakresem pracy sięgającym nawet -20°C.

 Wymiennik ciepła o powierzchni większej niż w modelu Power Inverter oraz sterowanie inwerterowe pozwalają na osiąganie temperatury zasilania do 55°C. Takie rozwiązanie jest również przyjazne środowisku, dzięki zmniejszonej ilości czynnika R410A. 

 Eco Inverter może także współpracować z modułem wewnętrznym posiadającym wbudowany zasobnik CWU oraz takim, który takiego zasobnika nie posiada. 

 Zaletą urządzenia jest bezproblemowa współpraca z panelami fotowoltaicznymi. 

Jednostka zewnętrzna Zubadan Inverter

 Zubadan Inverter, czyli optymalne rozwiązanie bez względu na rodzaj czy stan budynku. Urządzenie może działać z pełną mocą w pełnym zakresie roboczym nawet do -15°C. Nawet w bardziej skrajnych warunkach, przy temperaturach dochodzących do -28°C można spodziewać się skutecznej i niezawodnej pracy. Dzięki temu, użytkownik ma do dyspozycji urządzenie pewne i gwarantujące bezpieczną pracę w trybie ogrzewania, bez konieczności zwiększania rozmiaru instalacji. 

 Dodatkowo - urządzenie w standardzie współpracuje z panelami fotowoltaicznymi. 

Jednostka wewnętrzna Hydrobox Split

 Wszystkie pompy ciepła Mitsubishi bez zbiorników są wyposażone w urządzenie wewnętrzne Hydrobox Split. Ich główną cechą jest możliwość używania pompy ciepła Ecodan do sterowania dwoma obiegami grzewczymi, każdy z różną temperaturą zasilania. W praktyce pozwala to na zarządzanie różnymi odbiornikami ciepła, takimi jak na przykład kaloryfery i ogrzewanie podłogowe. 

  Jednostka ma wbudowany moduł wifi. Dzięki temu, aplikacja MELCloud pozwala sterować pompami ciepła za pomocą telefonu, tabletu oraz komputera. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość obsługiwania nie tylko jednego budynku czy pomieszczenia, ale kilku. Dzięki temu, bezproblemowo możemy obsługiwać dowolną ilość urządzeń. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl