do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Bez zbiornika - Hydrobox

Znaleziono produktów: 13

Pompy ciepła od Panasonic z serii Aquarea powstały w wyniku wielu lat testów i udoskonalania rozwiązań technicznych. Komponenty wysokiej jakości sprawiają, że produkty Panasonic są wydajne i niezawodne. Dostępne są pompy o różnej mocy, od 3 kW do 16 kW, w zależności od potrzeb mieszkańców.

Oszczędne ogrzewanie domu

Ogrzewanie domu pompami ciepła Panasonic Aquarea to duża oszczędność. Pompa pobiera energię cieplną z otoczenia, dzięki czemu właściciel domu nie płaci za paliwo grzewcze. Jedyny koszt związany z bieżącą eksploatacją pompy, to opłaty za energię elektryczną na niewielkim poziomie, niezbędnym do utrzymania pracy sprzętu. Pompy ciepła to najbardziej ekonomiczny i przyjazny środowisku sposób ogrzewania - bez spalin czy konieczności zakupu i magazynowania paliwa. Najwyższa klasa energetyczna A++/+++ sprawia, że instalacja urządzenia to inwestycja, która obniża koszty stałe w domu. To rozwiązanie na lata, które pozwala uniezależnić się od zmiennych cen materiałów opałowych i rosnących faktur za prąd.

Popy ciepła do grzejników wysokotemperaturowych

Pompy Aquarea typu HT są przeznaczone do domów ogrzewanych klasycznymi grzejnikami wysokotemperaturowymi. Pobrana z powierza energia termiczna jest przetwarzana i wykorzystywana do ogrzewania wody w kaloryferach i na użytek mieszkańców. Aguarea HT to optymalne rozwiązanie dla tradycyjnego systemu grzewczego w domu. Woda opuszczająca system pompy ciepła ma temperaturę aż 65 stopni, zatem idealnie odpowiada wymaganiom domowych grzejników. Co ważne nawet, gdy na dworze panuje temperatura do minus 20 stopni, pompa Aquarea utrzymuje stabilnie wysoką temperaturę na wylocie. Pompy ciepła Panasonic gwarantują utrzymanie ciągłej pracy w szerokim zakresie temperatur, także podczas mrozów do minus 20 stopni.

Pompy typu split - zalety

Produkty Panasonic Aquarea to tzw. pompy split. Składają się z dwóch modułów: zewnętrznego, który pobiera ciepło z otoczenia i wewnętrznego, który przekazuje pobrane ciepło do instalacji grzewczej w budynku. Moduły są połączone ze sobą systemem rur. Pompy split odróżnia od tzw. pompy monoblok niższy koszt i mniej uciążliwego hałasu w domu. W tym rodzaju pomp, elementy urządzenia emitujące decybele znajdują się w bloku zewnętrznym, dzięki nie zakłócają spokoju w domu. W pompach Panasonic Aquarea split skraplacz jest umieszczony w module wewnętrznym, można więc mówić o zerowych stratach ciepła.

Wygodna obsługa na co dzień

Pompy ciepła od Panasonic Aquarea są wyposażone w najlepsze współczesne udogodnienia dla mieszkańców. Panasonic udostępnia zintegrowaną ze swoimi urządzeniami aplikację dla domów energooszczędnych i opcję zdalnego sterowania systemem pompy ciepła, za pomocą chmury Aquarea Smart Cloud. Intuicyjny system kontroli Aquarea Manager z wyświetlaczem LCD sprawia, że domownicy mogą idealnie dopasować oczekiwaną temperaturę do swoich potrzeb.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl