Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • Cena:

Destryfikator Sonniger HEATER CR MIX1
Destryfikator Sonniger HEATER CR MIX1
Producent: Sonniger
Cena: 1 520,41 zł (netto: 1 236,11 zł )
szt.
Destryfikator Sonniger HEATER CR MIX2
Destryfikator Sonniger HEATER CR MIX2
Producent: Sonniger
Cena: 1 716,71 zł (netto: 1 395,70 zł )
Destryfikator VTS VOLCANO VR-D
Destryfikator VTS VOLCANO VR-D
Producent: VTS
Cena: 1 351,56 zł (netto: 1 098,83 zł )
szt.
Destryfikator VTS VOLCANO VR-D MINI
Destryfikator VTS VOLCANO VR-D MINI
Producent: VTS
Cena: 1 351,56 zł (netto: 1 098,83 zł )
szt.

Destryfikatory

Destryfikatory to wysoce funkcjonalne urządzenia, dzięki którym zamontowane nagrzewnice działają jeszcze wydajniej. Jak wiadomo, ciepłe powietrze unosi się do góry. To proste zjawisko fizyczne znacznie utrudnia nagrzanie wielkopowierzchniowych, a przede wszystkim wysokich pomieszczeń. Stąd właśnie ogromny popyt i zainteresowanie tym sprytnym urządzeniem, jakim są destryfikatory. Przyjrzyjmy im się z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

 

Na jakiej zasadzie działa destryfikator?

Destryfikatory zasysają znajdujące się w górze powieszenia ciepłe powietrze, a następnie kierują go z powrotem do strefy dolnej, gdzie przebywają ludzie. To ile powietrza destryfikator kieruje do sfery przebywania osób, zależne jest od wysokości temperatury panującej na halach czy innych pomieszczeniach. Urządzenie wyposażone jest w specjalistyczną dyszę nawiewną z żaluzjami, która umożliwia skierowanie nagromadzonego ciepła w kierunku podłóg.

 

Destryfikatory i ich miejsce zastosowania

Generalnie, destryfikatory służą do pomocy w ogrzaniu wielkokubaturowych miejsc takich jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, hangary lotnicze, szpitale, apteki, obiekty sportowe, szklarnie, obiekty sakralne, supermarkety i wiele innych. Wszędzie tam, gdzie występują wysokie hale powyżej 5 metrów wysokości, a pod ich stropem gromadzi się ciepłe powietrze, destryfikatory doskonale spełnią powierzone im zadania.

 

Korzyści płynące z zastosowania destryfikatorów

Główna korzyść, która płynie z montażu destryfikatora jest zasadnicza - jego poprawne zamontowanie znacznie obniży koszty związane z ogrzewaniem. Nie jest tajemnicą, że nasz klimat w ciągu roku generuje więcej miesięcy zimnych, w których ogrzanie hal czy innych pomieszczeń jest konieczne w celu zapewnienia odpowiednich warunków. Dlatego oszczędności wygenerowane na ogrzewaniu znacznie wzbogacą zasoby finansowe. Co więcej, dzięki destryfikatorom przebywanie w ogrzewanych pomieszczeniach przy pomocy nagrzewnic jest komfortowe i bezpiecznie. 

 

Jakość ma znacznie 

Wybierając dystryfikator, prócz ceny, należy także zwrócić szczególną uwagę na solidność i trwałość jego wykonania. Najbardziej rekomendowanymi markami tego typu urządzeń są Sonniger oraz Volcano. Głównymi zaletami urządzeń powyższych marek są:

- wysoka funkcjonalność,

- niskie koszty eksploatacji,

- doskonale wyregulowane parametry,

- łatwy oraz szybki montaż,

- solidne i trwałe obudowy z najwyższej jakości tworzywa,

- równomierne rozprowadzenie powietrza,

- nowoczesny design wpasowujący się idealnie w różnorodne aranżacje,

- lekka i prosta konstrukcja. 

 

Inwestycja w destryfikatory zwróci się z nawiązką. Warto zainwestować w te innowacyjne urządzenia, dzięki którym osoby przebywające w pomieszczeniach będą cieszyć się ciepłem i miłą atmosferą, a koszty związane z ogrzewaniem będą znacznie mniejsze. Do dzieła! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl