do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Elastyczne przewody kominowe, złączki kielichowe, nyple

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór niesztywnych przewodów kominowych wraz z pasującymi do nich kształtkami przyłączeniowymi. To produkty najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonych producentów i chętnie wybierane przez specjalistów w branży ogrzewania. Dzięki nim instalowane systemy odprowadzania spalin są trwałe, bezpieczne i zapewniają niezakłócony przepływ powstających produktów spalania.

 

Gdzie stosować elastyczne przewody kominowe?

Elastyczne przewody kominowe doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie można zastosować konwencjonalnych rozwiązań. Mowa tu o miejscach trudnodostępnych lub przypadkach, gdy system odprowadzania spalin nie przebiega prostoliniowo. Tego typu rozwiązania umożliwiają wykonanie bezpiecznej i wydajnej instalacji dopasowanej do indywidualnego projektu.

Wyprodukowane z kwasoodpornej stali elementy mogą być stosowane do odprowadzania spalin z kotłów opalanych gazem lub olejem opałowym, charakteryzujących się pracą w podciśnieniu. Wykorzystany rodzaj surowca gwarantuje odporność na korozyjne działanie kondensatu powstającego podczas eksploatacji urządzenia grzewczego. Nasze elastyczne przewody kominowe przystosowane są do pracy w wysokich temperaturach, maksymalnie nawet 450°C.

 

Rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb

W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele różnych wariantów rozmiarowych. Dostępne średnice przewodów elastycznych oscylują w zakresie 60-400 mm. W przypadku modeli o fi 60-100 oferujemy odcinki o maksymalnej długości 25 m, natomiast fi 110-220 do 20 m. Najszersze przewody (fi 250-400) dostępne są wyłącznie na zamówienie.

Ponadto w ofercie hojero.pl znajdą Państwo dedykowane do sprzedawanych przewodów złączki kielichowe, zarówno górne, jak i dolne. Wśród nich wyróżniamy połączenia tradycyjne oraz dwustronnie gwintowane złącza typu nypel, umożliwiające tworzenie bardziej odpornych i trwałych systemów odprowadzania spalin.

 

Najwyższa jakość i fachowe doradztwo

Oferowane przez nas produkty to wyroby najwyższej jakości, posiadające certyfikaty potwierdzające ich właściwości oraz indywidualne cechy. Oprócz prowadzenia sprzedaży urządzeń stosowanych w systemach wentylacji, rekuperacji, ogrzewania i klimatyzacji oferujemy też usługi projektowe, a także instalacyjne, dzięki czemu wyróżniamy się znajomością zarówno niuansów teoretycznych, jak i praktycznych. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zdobyć wiedzę oraz umiejętności, a także pewność, że oferowane przez nas usługi są doceniane wśród szerokiego grona Klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą elastycznych przewodów kominowych, a także dedykowanych do nich akcesoriów na hojero.pl. Nasi fachowi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, rozwieją wątpliwości i pomogą dobrać rozwiązania perfekcyjnie dobrane do Państwa potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl