do kasy suma: 0,00 zł

Izolacje - otulina z wełny

Znaleziono produktów: 61

Wełna mineralna to obecnie jeden z najczęściej polecanych materiałów służących do skutecznej izolacji i zabezpieczania przemysłowych instalacji. Charakteryzuje się dużą elastycznością i wytrzymałością, dzięki czemu łatwo ją docisnąć i dopasować do danej powierzchni.

Otulina z wełny mineralnej do wentylacji komercyjnych PAROC HVAX Section AluCoat T to wysokiej jakości produkt, polecany do stosowania w dużych obiektach komercyjnych, takich jak: wysokich biurach, szpitalach, lotniskach, magazynach czy innych pomieszczeniach przemysłowych. Wełna mineralna to idealny materiał izolacyjny, zarówno na dach, jak i we wnętrzach pomieszczeń. Otulina PAROC HVAX Section AluCoat T to połączenie  wysokogatunkowej wełny mineralnej ze zbrojoną folią aluminiową i taśmą samoprzylepną, pozwalającą na łatwy montaż. Skuteczna i izolacja pozwala również na utrzymanie prawidłowej temperatury pracy dla różnych części systemu – od izolacji centralnego ogrzewania, przez klimatyzację i same rurociągi grzewcze, c.o. oraz przewody kominowe.

Otulina od firmy PAROC HVAX Section AluCoat T charakteryzuje się bardzo niską przewodnością ciepła, dzięki czemu znacznie obniża straty energii w pomieszczeniach, jednocześnie poprawiając wydajność obiegu ciepła w pokrytych nią instalacjach. Materiał, z którego wykonana jest otulina jest niehigroskopijny, dzięki czemu nie zbiera się w niej wilgoć, tym samym powodując ochronę wszelkich instalacji i surowców, które zostały nią zabezpieczone. Dodatkowo otulina od firmy PAROC jest odporna na ściskanie, rozrywanie i zmiany temperatur – utlenianie się kleju następuje przy temperaturze powyżej 200 stopni Celsjusza. Przy tak wysokiej temperaturze własności izolacyjne mineralnej wełny pozostają niezmienne, jedynie odporność na ściskanie może słabnąć. Dopiero powyżej temperatury 100 stopni Celsjusza następuje mięknienie i deformacja wełny mineralnej. Każda z oferowanych otulin z wełny mineralnej posiada klasę reakcji na ogień A2L-s1, d0, co świadczy o tym że mamy do czynienia z produktem niepalnym i bezpiecznym. Jednym z kluczowych parametrów otuliny jest jej znakomita zdolność absorpcji dźwięków, co pomaga obniżyć poziom decybeli z wewnątrz i na zewnątrz, dając większy komfort pracy. Jest produktem bezpiecznym dla środowiska – wełna mineralna może być poddawana wielokrotnemu recyklingowi i wykorzystana do ponownego użytku.

Na stronie hojero.pl otulina z wełny mineralnej do wentylacji komercyjnych od firmy PAROC jest sprzedawana w postaci walców z otworem pośrodku i taśmą samoprzylepną dla sprawnego montażu. Każdy klient znajdzie szeroki wybór otulin o średnicy 76mm, długości 1200mm i grubości od 20 do aż 100mm. Firma Hojero gwarantuje wysoką skuteczność i bezpieczeństwa oferowanych produktów, bogata oferta produktów od rzetelnych dostawców w konkurencyjnych cenach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl