Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Klimatyzator ścienny Multisplit U-crown silver 2,7kw R32 GWH09UB-K6DNA4A/I jednostka wewnętrzna
Klimatyzator ścienny Multisplit U-crown silver 2,7kw R32 GWH09UB-K6DNA4A/I jednostka wewnętrzna
Producent: GREE
Cena: 1 987,24 zł (netto: 1 615,64 zł )
szt.
Klimatyzator ścienny MultiSplit U-crown silver 3,5kw R32 GWH12UB-K6DNA4A/I jednostka wewnętrzna
Klimatyzator ścienny MultiSplit U-crown silver 3,5kw R32 GWH12UB-K6DNA4A/I jednostka wewnętrzna
Producent: GREE
Cena: 2 070,39 zł (netto: 1 683,24 zł )
szt.
Klimatyzator ścienny MultiSplit U-crown silver 5,3kw R32 GWH18UC-K6DNA4A/I jednostka wewnętrzna
Klimatyzator ścienny MultiSplit U-crown silver 5,3kw R32 GWH18UC-K6DNA4A/I jednostka wewnętrzna
Producent: GREE
Cena: 2 319,83 zł (netto: 1 886,04 zł )
szt.

Jednostki wewnętrzne MutliSplit Gree

Klimatyzator ścienny MultiSplit Gree - czym się charakteryzuje?

Parametry urządzenia MultiSplit Gree są ponadprzeciętnie imponujące, natomiast kolorystyka jest w pełni atrakcyjna. Sprzęt nie tylko ciekawie prezentuje się pod względem wizualnym, ale posiada także szeroki zakres funkcji, co znacznie zwiększa możliwości użytkowania. Klient naszego sklepu do wyboru ma kilka wersji kolorystycznych jednostki wewnętrznej, w konsekwencji możliwe jest dopasowanie jej niezależnie od tego, z jaką aranżacją wnętrza mamy do czynienia. Należy podkreślić, że klimatyzacja to nie tylko świetne rozwiązanie do chłodzenia powietrza, ale także do jego ogrzewania. Wyróżnia się wysoką klasą efektywności energetycznej A+++, co z praktycznego punktu widzenia oznacza, że z urządzenia można korzystać nie obawiając się o znaczne podwyżki rachunków za prąd.

Jakie właściwości posiadają klimatyzatory ścienne MultiSplit Gree?

Klimatyzator ścienny MultiSplit Gree wyróżnia się szerokim zakresem roboczym, który wynosi od -22 stopni Celsjusza do 43 stopni Celsjusza. Dzięki temu urządzenie nadaje się właściwie do każdych warunków. Obsługa sprzętu jest bardzo wygodna ze względu na to, że moduł sterujący można podłączyć przez WiFi. MultiSplit Gree wyposażony jest w 7-biegowy tryb wentylatora, co gwarantuje komfort termiczny w pomieszczeniu i dokładną kontrolę przepływu powietrza. Klimatyzator ścienny w sposób szczególny przeznaczony jest do nawiewu obejmującego całe pomieszczenie. Posiada charakterystyczne żaluzje pionowe i poziome, co prowadzi do tego, że rozkład temperatury jest równomierny.

Klimatyzatory przypodłogowe - podstawowe informacje

Klimatyzator przypodłogowy MultiSplit Gree doskonale sprawdzi się do pomieszczeń, w których nie jest możliwe zastosowanie tradycyjnych klimatyzatorów na ścianę. Urządzenie jest gwarancją precyzyjnej dystrybucji powietrza i ponadprzeciętnego komfortu, ze względu na 7-stopniową regulację odpowiedzialną za przepływ powietrza. W przypadku chłodzenia strumień kierowany jest od góry urządzenia, natomiast podczas grzania- z dolnej kratki. Dzięki temu sposobowi ogrzanie przestrzeni następuje w stosunkowo krótkim czasie.

MultiSplit Gree - funkcje

Klimatyzator przypodłogowy MultiSplit Gree posiada wiele interesujących funkcji, które sprawiają, że urządzenia te cieszą się dużą popularnością i są chętnie rozchwytywane przez konsumentów. Gwarantują one efektywne chłodzenie i grzanie, w konsekwencji zmiana temperatury w pomieszczeniu trwa stosunkowo krótko. Urządzenie samodzielnie diagnozuje ewentualne błędy i usterki, które wystąpią w wyniku użytkowania. Godny uwagi jest autorestart- w praktyce oznacza on, że pomimo nagłego odcięcia zasilania klimatyzator wraca do poprzednich ustawień. Warto wspomnieć o inteligentnym odszranianiu, które uruchamia się w sposób automatyczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl