Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Jednostka zewnętrzna agregat

Znaleziono produktów: 11

Klimatyzator agregat Mitsubishi - co to jest?

W naszym szerokim asortymencie znaleźć można różnorodne klimatyzatory agregaty Mitsubishi. Jest to jednostka zewnętrzna, której cechą charakterystyczną jest możliwość podłączenia dwóch jednostek wewnętrznych. Urządzenie to posiada tryb pompy ciepła- dzięki niemu możliwe jest energooszczędne ogrzewanie poszczególnych pomieszczeń, co dla wielu ma kluczowe znaczenie. Warto podkreślić, że wcześniej wspomniany tryb to gwarancja doskonałej sprawności nawet w sytuacji, kiedy temperatura na zewnątrz nie jest zbyt korzystna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami, które w naszym sklepie można zakupić za stosunkowo niską cenę, biorąc pod uwagę szereg zalet tego rozwiązania. 

Jakie funkcje posiada klimatyzator agregat Mitsubishi?

Klimatyzator agregat Mitsubishi jest bardzo chętnie nabywany przez naszych klientów, ze względu na szereg przydatnych funkcji- ma to bezpośredni wpływ na zastosowanie tego urządzenia. Przede wszystkim sprzęt posiada regulator zimowy, co dla wielu ma kluczowe znaczenie. Warto wspomnieć o wbudowanym trybie pompy ciepła, który to uznawany jest za gwarancję energooszczędności. Fabrycznie klimatyzator agregat Mitsubishi napełniony jest popularnym czynnikiem chłodniczym R32. W oferowanym przez nas zestawie znaleźć można jednostkę zewnętrzną. Godną uwagi funkcją jest ponowne uruchamianie w przypadku awarii zasilania. W naszym asortymencie znaleźć można najwyższej jakości produkty, które mają szerokie zastosowanie i atrakcyjne warunki cenowe.

Dlaczego system MultiSplit jest godny uwagi?

MultiSpit to jeden z systemów klimatyzowania, którego cechą charakterystyczną jest możliwość podłączenia kilku niezależnych urządzeń do jednego zestawu. Klimatyzatory agregaty Mitsubishi MultiSplit posiadają wiele zalet, o których z pewnością warto wspomnieć. Przede wszystkim mamy do czynienia z wszechstronnością, jednocześnie możliwe jest dopasowanie urządzenia w zależności od indywidualnych preferencji. Za pośrednictwem tego systemu możliwe jest klimatyzowanie kilku pomieszczeń jednocześnie. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie nie tylko do prywatnego mieszkania, ale również rezydencji i biura. Kolejną zaletą są niemalże nieograniczone możliwości w zakresie rozbudowy. System ten pozwala na swobodę montażu różnorodnych typów klimatyzatorów, w zależności od tego, jakie mamy potrzeby. Dużą korzyścią jest także elastyczność w doborze najbardziej optymalnej temperatury. Każde pomieszczenie może być bowiem klimatyzowanie niezależnie od siebie. Temperatura wewnątrz dopasowywana jest do oczekiwań osób tam przebywających. Jedną z kluczowych zalet jest jednoczesne grzanie i chłodzenie. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że z tego typu technologii możemy z powodzeniem korzystać zarówno latem, jak i zimą- warunki atmosferyczne na zewnątrz nie mają żadnego znaczenia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl