do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Klimatyzatory kanałowe DUCT o średnim sprężu 3,5-7,1 kW
Klimatyzatory kanałowe DUCT o średnim sprężu 3,5-7,1 kW
Producent: Haier
Cena: 5 214,00 zł (netto: 4 239,02 zł )
szt.
Klimatyzatory kanałowe DUCT o wysokim sprężu 12,1-13,4 kW
Klimatyzatory kanałowe DUCT o wysokim sprężu 12,1-13,4 kW
Producent: Haier
Cena: 14 132,00 zł (netto: 11 489,43 zł )
szt.
Klimatyzatory kanałowe Slim DUCT o niskim sprężu 3,5-7,1 kW
Klimatyzatory kanałowe Slim DUCT o niskim sprężu 3,5-7,1 kW
Producent: Haier
Cena: 4 416,00 zł (netto: 3 590,24 zł )
szt.

Klimatyzatory kanałowe, zgodnie z fundamentalną definicją stanowią zaawansowane połączenie systemu kanałów, którego podstawową funkcją jest rozprowadzanie po całym mieszkaniu oczyszczonego powietrza. Sama instalacja prowadzona jest zarówno przez ściany pomieszczenia, jak również przez strop. Montaż całego systemu powiązany jest z szeregiem prac budowlanych, jednak zalety, jakie niesie on ze sobą, skłania do zastosowania go w swoim gospodarstwie domowym. W sklepie internetowym HOJERO posiadamy szeroki wachlarz klimatyzatorów kanałowych, spełniających najwyższe standardy wydajnościowe.

Funkcje klimatyzatorów kanałowych HOJERO
W naszej ofercie posiadamy szereg klimatyzatorów kanałowych marki DUCT, odznaczających się ugruntowaną pozycją na rynku wentylacyjnym. Prezentowane przez nas systemy wyróżniają funkcje zapewniające maksymalny komfort użytkowania, takie jak 5-stopniowa regulacja kontrolowana za pomocą intuicyjnego pilota. Dzięki swobodnej kontroli nad poziomem wentylacji, przepływ powietrza dopasowujemy do aktualnych warunków atmosferycznych oraz indywidualnych potrzeb.

Oprócz dołączonego do każdego zestawu zintegrowanego pilota, kontrolę nad systemem klimatyzacji sprawować można również za pomocą smartfona bądź tabletu z dostępem do Internetu, co dodatkowo usprawnia jego funkcjonowanie.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnego silnika wentylatora DC, praca klimatyzatora kanałowego odznacza się ponadprzeciętną wydajnością w porównaniu z tradycyjnymi silnikami AC bądź DC. Ponad to dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest regulacja sprężu poprzez sterownik przewodowy, co stanowi dodatkową zaletę całej instalacji.

Zalety korzystania z klimatyzatorów kanałowych

Korzystanie z klimatyzatorów kanałowych dostępnych w naszym sklepie internetowym HOJERO niesie ze sobą szereg zalet, takich jak możliwość wykorzystania pojedynczego urządzenia w celu kontroli nad poziomem wentylacji całego budynku. Ponad to stały przepływ świeżego powietrza zapewniony dzięki tylnej bądź dolnej konfiguracji wlotu niesie ze sobą fundamentalne korzyści zdrowotne, pozytywnie wpływając na ogólne funkcjonowanie użytkownika. Wszystkie klimatyzatory kanałowe dostępne w naszej ofercie posiadają w swoim zestawie nowoczesne komponenty, dzięki którym instalacja całego systemu jest procesem niezwykle prostym. Łatwe projektowanie całej instalacji wentylacyjnej zapewniona jest również dzięki wbudowanej pompce skroplin, co w połączeniu ze swobodną możliwością dalszej rozbudowy na inne pomieszczenia tworzy produkt idealny. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl