519 474 464 [email protected]
do kasy suma: 0,00 zł
Klimatyzator ścienny split R32 JADE Plus 3,5kW AS35S2SJ1FA-3 / 1U35MECFRA-3 służący do dezynfekcji pomieszczeń z mikroorganizmów i drobnoustrojów biały ZESTAW
  • nowość

Klimatyzator ścienny split R32 JADE Plus 3,5kW AS35S2SJ1FA-3 / 1U35MECFRA-3 służący do dezynfekcji pomieszczeń z mikroorganizmów i drobnoustrojów biały ZESTAW

Dodaj ocenę! 0
Producent: Haier
Dostępność: duża ilość
Czas wysyłki: 24 godziny
Cena brutto: 6 420,60 zł 6420.60
Cena netto: 5 220,00 zł
Zapytaj o montaż i oszczędź 15% podatku VAT
ilość - + szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Klimatyzator ścienny split R32 JADE Plus 3,5kW AS35S2SJ1FA-3 / 1U35MECFRA-3 służący do dezynfekcji pomieszczeń z mikroorganizmów i drobnoustrojów biały ZESTAW

 

 

 

Nowoczesny design połączony z zaawansowanym systemem oczyszczania powietrza. Klimatyzator JADE Plus został wyposażony w filtr IFD dbający o czyste powietrze, zaawansowana siatka filtrująca zapewnia wysoką zdolność usuwania zanieczyszczeń w powietrzu – Klimatyzator i oczyszczacz powietrza 2 w 1.

 Wydajność oczyszczania powietrza jest tak wysoka jak w przypadku procesjonalnych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. Dodatkowo urządzenia posiadają funkcję Self Clean, która jest odpowiedzialna za usuwanie zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się na wymienniku, zarówno w jednostce wewnętrznej i zewnętrznej.

Klimatyzator JADE w standardzie posiada sterowanie Wi-Fi – umożliwia to sterowanie pracą klimatyzatora za pomocą smartfona lub tabletu podłączonego do Internetu.

Dzięki kompaktowej budowie i nowatorskiej technologii optymalizacji hałasu, urządzenie pracuje na poziomie głośności nawet do 15dB.

 

Funkcje:

Self Purify / Filtr IFD

Klimatyzacja i oczyszczacz powietrza 2 w 1. Technologia Self Purify wraz z zaawansowanym filtrem IFD, jest odpowiedzialna za skuteczne oczyszczanie powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu. Filtr IFD zapewnia większą zdolność usuwania zanieczyszczeń powietrza, składa się z 7000 otworów, które mogą pochłaniać kurz i inne zanieczyszczenia.

Pomiar skuteczności oczyszczania powietrza  z funkcją SELF PURIFY wg CADR (Clean Air Deliver Rate) wynosi nawet 300m³/h. Oznacza to, że wydajność oczyszczania powietrza jest równie wysoka, jak w przypadku profesjonalnych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku.

Włączona funkcja oczyszczania generuje elektryczność statyczną absorbującą zanieczyszczenia w powietrzu – powodując przyciąganie pyłu. Moduł filtra IFD jest łatwy do demontażu i ponownego użycia po czyszczeniu

56°C Steri Clean

56°C Funkcja Steri Clean skutecznie zabija bakterie i wirusy, podgrzewając wymiennik ciepła do 56°C przez 30 minut. Dezynfekcja termiczna skutecznie zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchni wymiennika ciepła. Utrzymanie wysokiej temperatury przez ponad 30 minut tworzy śmiertelne środowisko dla bakterii i wirusów.

Technologia 56°C Steri Clean jest odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia co bezpośrednio przekłada się na jakość powietrza z klimatyzatora. (Funkcja dostępna z poziomu aplikacji)

Self Hygiene

Antybakteryjna powłoka z nanocząsteczkami srebra nałożona na komponenty kanału cyrkulacji powietrza w urządzeniu, zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii.

Bakterie w kontakcie z jonami srebra ulegają zniszczeniu, a ich dalszy rozwój zostaje zahamowany. Jony srebra posiadają właściwości higieniczne i antykorozyjne, dzięki czemu jony srebra naniesione na powierzchnię elementów klimatyzacji stanowią skuteczną powłokę antybakteryjną. Funkcja

Self Hygiene jest odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia co bezpośrednio się przekłada na jakość wywiewanego powietrza.

Self Clean

Self Clean to technologia samoczyszcząca, która umożliwia sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie klimatyzatora. To rozwiązanie polega na usuwaniu gromadzących się zanieczyszczeń na parowniku.

Wilgotne powietrze zamrażane na powierzchni wymiennika ciepła usuwa osad w momencie rozmrażania. Zabrudzenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora sprzyjają rozwojowi bakterii, wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i obniżają zdolność chłodniczą nawet o 15-30%.

Self Clean zapewnia wysoką wydajność energetyczną i zachowuje urządzenie w czystości.

Czujnik ECO

Skuteczny czujnik ECO pozwala na oszczędzanie energii przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu i wygody. Inteligentny czujnik wykrywa obecność osoby i monitoruje jej ruchy oraz zapobiega nawiewaniu powietrza bezpośrednio na użytkownika. Jeśli czujnik ECO wykryje, że nikogo nie ma w pomieszczeniu, automatycznie przejdzie w tryb czuwania bez marnowania energii.

Sterowanie Wi-Fi

Sterowanie klimatyzatorem lub systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem. Zdalne sterowanie pozwala włączyć chłodzenie w upalne dni zanim wrócisz do domu.

Codzienne sytuacje, które towarzyszą nam w życiu są inspiracją marki Haier do tworzenia inteligentnych rozwiązań. Sterowanie Wi-Fi jest proste i intuicyjne. Ustawianie parametrów pracy klimatyzatora jest możliwe za pomocą dedykowanej aplikacji na urządzeniu mobilnym. Gwarantuje to dostęp do prawie wszystkich funkcji klimatyzatora.

Co ważne, aplikacja pozwala na konfigurację wielu urządzeń. Dodatkowo system sterowania Wi-Fi umożliwia tworzenie harmonogramów pracy, np. tygodniowego oraz monitorowanie zużycia energii elektrycznej przez domowy system. W klimatyzatorach Haier istnieje możliwość zastosowania różnych typów sterowania bezprzewodowego i przewodowego.

 

Bardzo cicha praca 15 dB(A)

Bardzo cicha praca klimatyzatorów Haier została osiągnięta dzięki zoptymalizowanym kanałom przepływu powietrza oraz po przez zoptymalizowany przekrój wentylatora.

Klimatyzatory Haier pracują z poziomem hałasu obniżonym nawet do 15 dB(A), dzięki temu  mogą być używane w nocy, dbając o komfort użytkowników jednocześnie nie zakłócając snu.

Dodatkowo klimatyzatory posiadają różne tryby pracy, np. tryb QUIET, który oferuje pracę klimatyzatora na możliwie najniższym poziomie hałasu.

 

 

Dane Techniczne:

Wydajność chł.- nom.(min.~max.) [Btu/h] 11940 (3410-13650)
Wydajność chł.- nom.(min.~max.) [kW] 3,5 (1,0-4,0)
Wydajność grz.- nom.(min.~max.) [Btu/h] 14330 (4430-19790)
Wydajność grz.- nom.(min.~max.) [kW] 4,2 (1,3-5,8)
Zasilanie f/V/Hz 1/220-240/50
Poziom ciś. akustycznego [dB(A)] 37/33/30/16
Temp. pracy (chł.) Min.-Max (wew/zew.) [°C] -10-43
Temp. pracy (grz.) Min.-Max (wew/zew.) [°C] -20-24
Czynnik chłodniczy R32
Jednostka wew. (szer.x głęb.x wys.) [mm] 923/215/320
Waga jednostki wew. [kg] 12/15.2
Jednostka zew. (szer.x głęb.x wys.) [mm] 800/275/553

 

ECO:

Klasa energ. (chł.) A+++
Klasa energ. (grz.) A+++/ A+++
SEER 8,75
SCOP 5,1
Roczne zużycie energii (chł.) [kWh/rok] 140
Roczne zużycie energii (grz.) [kWh/rok] 727
Pobór mocy (chł.) Nom (min.-max) [kW] 0.79 (0.3-1.35)
Pobór mocy (grz.) Norm (min.-max) [kW] 0.89 (0.3-1.85)

 

Cechy Dodatkowe:

Czujnik ECO x
Grzanie przy -15°C x
Chłodzenie przy -10°C x
Bardzo cichy 16 dB(A)
sterowanie Wi-Fi standard
Karta On/Off opcja
Dokładność ustawienia temp. 0,5°C x
Przepływ powietrza 3D x
Inteligentne odszranianie x
2-drogowa konstrukcja przewodów rurowych x
Kompaktowa płyta montażowa x
Powiększona przestrzeń na przewody rurowe x
Zdejmowalna pokrywa x
Łatwy zatrzask wspornika x
Łatwa i szybka naprawa silnika x
Łatwy montaż x
Filtr 3M opcja

Opinie

Hojero to nie tylko sklep. To zespół profesjonalnych instalatorów
dostępnych do Twoich usług. Zapytaj o cenę montażu

Inni kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl