do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Klimatyzatory kanałowe Haier

Znaleziono produktów: 3
Klimatyzatory kanałowe DUCT o średnim sprężu 3,5-7,1 kW
Klimatyzatory kanałowe DUCT o średnim sprężu 3,5-7,1 kW
Producent: Haier
Cena: 5 356,11 zł (netto: 4 354,56 zł )
Klimatyzatory kanałowe DUCT o wysokim sprężu 12,1-13,4 kW
Klimatyzatory kanałowe DUCT o wysokim sprężu 12,1-13,4 kW
Producent: Haier
Cena: 14 208,57 zł (netto: 11 551,68 zł )
Klimatyzatory kanałowe Slim DUCT o niskim sprężu 3,5-7,1 kW
Klimatyzatory kanałowe Slim DUCT o niskim sprężu 3,5-7,1 kW
Producent: Haier
Cena: 4 881,43 zł (netto: 3 968,64 zł )

Klimatyzatory kanałowa Haier, dostępne w naszym sklepie internetowym hojero.pl to wydajne i ciche urządzenia, które pozwalają na efektywne doprowadzenie oczyszczonego powietrza do każdego pomieszczenia. Idealnie sprawdzą się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i przestrzeni komercyjnej. Przygotowana dla Państwa oferta obejmuje najlepsze modele klimatyzatorów kanałowych Haier. 

 

Nowoczesne systemy klimatyzacji Haier

Firma Haier to przede wszystkim nowoczesne urządzenia AC - klimatyzatory kanałowe, które doskonale sprawdzają się zarówno w domu, jak i biznesie. W zależności od potrzeb klientów, oferujemy modele Haier:

  • Slim DUCT o niskim sprężu 3,5 - 7,1 kW
  • DUCT o średnim sprężu 3,5 - 7,1 kW
  • DUCT o wysokim sprężu 12,1 - 13,4 kW

 

Klimatyzatory Haier o niskim sprężu

Urządzenia Slim DUCT o niskim sprężu zostały zaprojektowane tak, aby uzyskać jak najwęższy kanał. Są przystosowane do instalacji w wąskim suficie. Dodatkowo, dostarczają oczyszczone lub świeże powietrze niezwykle cicho. Stają się częścią dyskretnego systemu klimatyzacji w każdym domu lub przestrzeni biurowej

 

Klimatyzatory Haier o średnim sprężu

Modele DUCT o średnim sprężu działają w oparciu o przyjazny dla środowiska czynnik chłodzący R32. Jednostka zawiera aż 3 wentylatory, które wspomagają stały przepływ powietrza o różnych ciśnieniach. Ta innowacyjna technologia znacznie zwiększa komfort użytkowania. Dodatkowo, firma Haier przystosowała klimatyzatory do montażu w wąskich przestrzeniach międzysufitowych.

 

Klimatyzatory Haier o wysokim sprężu

Dla najbardziej wymagających, przygotowaliśmy urządzenia Haier DUCT o wysokim sprężu. Ich parametry wskazują na przeznaczenie do pracy w dużych pomieszczeniach oraz halach produkcyjnych. Te niezwykle wydajne urządzenia cechuje duża moc, dlatego mogą obsługiwać wiele kanałów dystrybucji powietrza jednocześnie. W naszej ofercie znalazły się różne sterowniki, dzięki którym klienci mogą samodzielnie skonfigurować odpowiedni system.

 

Klimatyzatory doskonałe w każdym calu

Klimatyzatory kanałowe Haier to urządzenia, które wykonano z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wiele funkcji sprawia, że modele są chętnie wykorzystywane w różnych miejscach - od przestrzeni mieszkalnej po produkcyjną.

 

Kompaktowa obudowa

Każde urządzenie Haier posiada ergonomiczne wymiary, dzięki którym łatwo je zainstalować nawet w ograniczonej przestrzeni.

Troska o środowisko

Klimatyzatory Haier wykorzystują ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Jego wpływ na globalne ocieplenie jest niewielki, a jednocześnie oszczędne jednostki wykorzystują znacznie mniejszą objętość czynnika, zapewniając niezmiennie wysoką wydajność energetyczną.

Cicha praca

Klimatyzatory kanałowe Haier pracują naprawdę cicho. Kanały przepływu powietrza oraz przekrój wentylatora zostały tak opracowane, aby urządzenie nie przekraczało 25 dB(A). Mogą więc być z powodzeniem używane w dzień i w nocy, zwiększając komfort użytkowników. 

Zaufaj sprawdzonej marce

W naszym sklepie internetowym umieściliśmy najlepsze modele klimatyzatorów kanałowych Haier, tak by każdy z naszych klientów mógł na co dzień cieszyć się przyjemnie chłodnym i czystym powietrzem. Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl