do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Klimatyzatory kanałowe Mitsubishi

Znaleziono produktów: 34

Klimatyzatory kanałowe Mitsubishi

Klimatyzacja stała się powszechnym udogodnieniem w różnorodnych obiektach użyteczności publicznej, zakładach, fabrykach, przedsiębiorstwach oraz domach prywatnych. W związku z dużą dostępnością klimatyzatorów, warto postawić na urządzania najwyżej jakości, gwarantujące długoletnią sprawność i komfort użytkowania. Klimatyzatory kanałowe Mitsubishi to jedne z najbardziej prestiżowych modeli. Co wyróżnia je na tle konkurencji? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Zaczynamy!

 

Czym charakteryzuje się klimatyzator kanałowy?  

Klimatyzatory kanałowe są to innowacyjne urządzenia, które umożliwiają jednoczesne dostarczenie chłodnego powietrza do wielu pomieszczeń. Przewody wentylacyjne umożliwiają szeroką dystrybucję powietrza. Klimatyzator Mitsubishi może zostać zabudowany, w związku z czym nie będzie negatywnie  rzutował na estetykę pomieszczeń. 

 

Szeroki wachlarz wyboru od Mitsubishi

Klimatyzatory kanałowe od renomowanej marki Mitsubishi to produkty, które są dedykowane do użytku w obiektach mieszkalnych, użytkowych oraz komercyjnych. Urządzenia perfekcyjnie sprawdzają się w warunkach chłodzenia oraz grzania powietrza. 

Cechą charakterystyczną klimatyzatorów kanałowych Mitsubishi jest wysoka wydajność, co zapewnia gwarancję komfortu w pomieszczeniach, bez względu na ich powierzchnię. Szeroki wybór modeli pozwala na indywidualne dostosowanie urządzenia do naszej powierzchni. 

Modele SEZ to klimatyzatory kanałowe przeznaczone do zabudowy. Sprytne ukrycie urządzenia w podwieszanym suficie sprawi, że nasz dom czy inny obiekt w którym zainstalujemy klimatyzator, będzie utrzymany w jednolitej temperaturze, a urządzenie będzie całkowicie niewidoczne. 

Modele PEAD to klimatyzatory o różnej mocy działania. Im większa powierzchnia, tym mocniejszy model należy wybrać. Co więcej, wyposażone są w nowoczesne filtry Long - life, które doprowadzają do pomieszczeń w pełni świeże powietrze. 

 

Cechy klimatyzatorów marki Mitsubishi

Cechami charakterystycznymi modeli klimatyzatorów Mitsubishi są:

- cicha praca,

- automatyczna zmiana trybu pracy,

- automatyczny restart,

- funkcja samodiagnostyki,

- automatyczna prędkość wentylatora,

- długa żywotność filtra,

- wyposażone w pompkę skroplin,

- sygnał kontroli stanu filtra,

- odsysanie czynnika,

- sygnalizowanie błędów,

- sterownie aplikacja MELCloud,

oraz wiele innych funkcji, dzięki czemu użytkowanie klimatyzatorów jest czystą przyjemnością.

 

Liczy się jakość 

Marka Mitsubishi to bez wątpienia lider, który wyznacza trendy w branży klimatyczno- wentylacyjnej. Niespełna 100-letnia historia firmy związana z branżą, wiąże się z wypracowaniem najwyżej jakości oferowanych produktów. Każdy model to urządzenie, do którego produkcji posłużono się starannie wyselekcjonowanymi materiałowymi, wkładając w nie serce i precyzję wykonania. Co więcej, innowacyjne, japońskie technologie sprawiają, że klimatyzatory kanałowe od Mitsubishi zaspokajają najbardziej wysublimowane wymagania. 

Podaruj sobie klimatyzator kanałowy, dzięki któremu niezależnie od pory roku, utrzymasz w całym swoim domu bądź innym obiekcie temperaturę na stałym poziomie. Przekonaj się, jakie to proste. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl