do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • Cena:

Klimatyzator przenośny Gree Moma 3,5kw R290 GPC12AN-K5NNA1A biały
Klimatyzator przenośny Gree Moma 3,5kw R290 GPC12AN-K5NNA1A biały
Producent: GREE
Cena: 2 291,05 zł (netto: 1 862,64 zł )
szt.
Klimatyzator przenośny Gree Shine 2,9kw R290 GPC10AL-K5NNA1A biało czarny
Klimatyzator przenośny Gree Shine 2,9kw R290 GPC10AL-K5NNA1A biało czarny
Producent: GREE
Cena: 2 406,18 zł (netto: 1 956,24 zł )
szt.
Klimatyzator przenośny Gree Shine 3,52kw R290 GPH12AL-K5NNA3A biały
Klimatyzator przenośny Gree Shine 3,52kw R290 GPH12AL-K5NNA3A biały
Producent: GREE
Cena: 2 521,30 zł (netto: 2 049,84 zł )
szt.
Klimatyzator przenośny Hyundai RAPID HPP-09CO 2,6 kW
Klimatyzator przenośny Hyundai RAPID HPP-09CO 2,6 kW
Producent: Hyundai
Cena: 1 605,15 zł (netto: 1 305,00 zł )
szt.

Aby schłodzić ciepłe powietrze w pomieszczeni, zwłaszcza podczas letnich upałów najlepszym wyjściem jest zaopatrzenie się w klimatyzator. Klimatyzacja montowana na stałe jest kosztowna i wymaga zatrudnienia specjalisty. Bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zakup klimatyzatora mobilnego, który mimo mniejszych gabarytów, działa tak samo skutecznie. W naszej ofercie można znaleźć przenośne klimatyzatory, które w zależności od potrzeb, posiadają różną wielkość oraz różne parametry techniczne. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealny model dla siebie.

 

Czym jest klimatyzator przenośny?

Klimatyzator mobilny jest urządzeniem, którego główną misją jest chłodzenie powietrza poprzez skuteczne zmniejszanie temperatury. Proces obniżania temperatury jest możliwy, dzięki specjalistycznej budowie urządzenia. Składa się on z wymienników ciepła, czyli parownika i skraplacza, sprężarki, zaworu rozprężnego oraz dwóch wentylatorów.

Sposób jego pracy jest bardzo zbliżony do zasady działania lodówki kuchennej. Efektywne obniżanie temperatury odbywa się między parownikiem, a skraplaczem. Zadaniem parownika jest pobieranie nagrzanego powietrza z pomieszczenia, ochłodzenie go, a następnie wyrzut ciepła z wykorzystaniem skraplacza. Proces parowania jest możliwy dzięki odpowiedniemu działaniu sprężarki i zaworu. To właśnie one powodują przemianę czynnika chłodniczego w ciecz lub gaz, doprowadzając ciepłe powietrze do parowania, a następnie skraplania.

 

Klimatyzator przenośny - zalety

Dostępne w naszej ofercie klimatyzatory przenośne to wysokiej klasy urządzenia, których zakup przynosi wiele zalet. Najważniejszym pozytywnym skutkiem ich zakupu jest efektywne obniżenie temperatury powietrza. Dzięki ich wysokiej jakości bez obaw poradzą sobie nawet podczas gorących, letnich dni. Dodatkowo mobilność jest ich dodatkowym atutem. Można bez problemu transportować je do różnych pomieszczeń biurowych lub domowych. Sprzęt często posiada wbudowane kółka, co dodatkowo ułatwia ich przemieszczanie.

Kolejną zaletą jest prostota użytkowania oraz bezproblemowa instalacja. Nie wymagają wykonywania jakichkolwiek przeróbek we wnętrzu czy ingerencji takich jak wiercenie w ścianie. Po zakupie klimatyzatora nie ma konieczności wzywania wykwalifikowanego instalatora, jak w przypadku tradycyjnych urządzeń. Do ich uruchomienia wystarczy ustawienie go w odpowiednim miejscu tak, aby rura odprowadzająca ciepłe powietrze wydostawała się na zewnątrz, na przykład przez okno. Niewątpliwym plusem zakupu klimatyzatora przenośnego jest jego wielofunkcyjność. Dzięki jego budowie można nie tylko chłodzić pomieszczenie, ale także ogrzewać podczas srogiej zimy.

 

Postaw na klimatyzator mobilny

Klimatyzator przenośny jest urządzeniem, które doskonale radzi sobie z chłodzeniem powietrza. Modele, które znajdziesz w naszej ofercie, możesz dopasować do wielkości pomieszczenia, w którym będą zainstalowane. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wysokiej klasy urządzeniami, wykonanymi z niezawodnych i sprawdzonych komponentów. Jeśli nie wiesz, jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z nami, a z chęcią pomożemy Ci zdecydować.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl