do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Klimatyzatory Split Mitsubishi

Znaleziono produktów: 68

Ocieplenie klimatu w Polsce stało się faktem, dlatego coraz więcej osób, firm i instytucji decyduje się na wyposażenie pomieszczeń, gdzie się pracuje lub odpoczywa w klimatyzację. Szeroką gamę takich urządzeń oferuje nasz sklep. Są wśród nich również produkty znanej i renomowanej firmy Mitsubishi, które - poza wysoką jakością – charakteryzują się różnorodnością możliwości zastosowania.

 

Przypodłogowe, stojące i ścienne

Mitsubishi ma na przykład w swojej ofercie klimatyzatory przypodłogowe. Urządzenia te zostały wyposażone w pionową żaluzję, która wychyla się w górę oraz dół, tak aby powietrze było rozprowadzane na wszystkie części pomieszczenia. Przy pomocy programatora czasowego można zaprogramować konkretne godziny włączania oraz wyłączania się klimatyzatora. Są również klimatyzatory stojące doskonale nadające się na przykład do pracy w pomieszczeniach technicznych oraz serwerowniach. Zapewniają one maksymalny poziom oszczędności dzięki wyposażeniu ich w nowoczesne technologie inwerterowe. Działają automatycznie zgodnie z zapotrzebowaniem.

Wśród kilkudziesięciu modeli klimatyzatorów mitshubisi dostępnych w naszym sklepie jest oczywiście także szeroka gama urządzeń ściennych o rożnym wyglądzie, kolorze i zastosowaniu. Są one bardzo wydajne i bez problemów można stosować je wszędzie, również w najbardziej wymagających środowiskach. Są w pełni bezpieczne, zużywają mało energii, nadają się więc doskonale do stosowania komercyjnego. Są ciche i posiadają - stworzony przez mItsubishi - opcjonalny system najnowszej generacji MELCloud. Ta wygodna i bardzo inteligentna aplikacja przystosowana do pracy na systemach z Androidem oraz iOS. Zmienia ona telefony lub tablety w przenośne piloty do klimatyzacji, którą można sterować z dowolnego miejsca na ziemi. Ustawić z niego temperaturę docelową, dyżurną, godziny włączenia i wyłączenia urządzenia, tryby pracy i prędkości wentylatora.

 

Czujniki wykrywające położenie osób w pomieszczeniu

Wiele z urządzeń klimatyzacyjnych mitsubishi jest również wyposażonych w inne nowatorskie funkcje. Na przykład w dwie niezależnie działające od siebie żaluzje powietrzne. Mogą one skierować strumień powietrza w zupełnie inne strony, co jeszcze bardziej podwyższa komfort przebywania w takich pomieszczeniach. Natomiast czujniki i-see 3D są w stanie wykrywać położenie osób w pomieszczeniu i tak wyregulować kierunek działania klimatyzacji, aby było im jak najbardziej przyjemnie.

Urządzenie mitsubishi posiadają także kilka typów filtrów. Doskonałą jakość powietrza zapewniają te typu Long-Life lub Plasma-Quad-Plus. Te ostatnie działają podobnie jak elektryczne kurtyny. Likwidują one bakterie oraz wirusy w powietrzu przy użyciu wyładowań elektrycznych. Oprócz bakterii, alergenów i kurzu, filtr ten bardzo skutecznie niszczy także pleśń oraz mikrocząsteczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl