do kasy suma: 0,00 zł

Specjalnie dla Państwa prezentujemy bogatą ofertę kominów spalinowych, które mogą być wykorzystywane jako elementy domowej instalacji wentylacyjnej. Ich zadanie jest bardzo ważne. Kominy spalinowe pozwalają odprowadzać z kotłów spaliny o wysokiej lub niskiej temperaturze. Profesjonalne produkty, które są dostępne w naszym sklepie, wykonana z najlepszych jakościowo materiałów. 

 

Profesjonalne kominy spalinowe

Kominy spalinowe, które prezentujemy, są odporna na działanie kwaśnych skroplin. Dlatego przeważnie wyposaża się je w specjalny wkład z kamionki lub stali kwasoodpornej. W hojero.pl oferujemy Państwu trzy todzaje kominów spalinowych, które spełniają najwyższe wymagania i od lat spełniają wszelkie wymagania konsumentów. Zachęcamy do zapoznania się z opisami:

  • Kominy turbo-jednościenne
  • Kominy spalinowe turbo-dwuścienne
  • Elastyczne przewody kominowe

 

Nasze kominy spalinowe doskonale sprawdzają się w przypadku odprowadzania spalin z kotłów gazowych lub olejowych. 

 

Kominy spalinowe jednościenne

W naszej ofercie znajdą Państwo różne elementy, z których można stworzyć wydajny i bezpieczny system wentylacji domowej. Jesteśmy dystrybutorem:

  • daszków typu parasol,
  • kolanek 15/30/45/90 stopni
  • kolanek z odskraplaczem lub podstawą
  • obejm centrujących i śniennych
  • maskownic i okapnic

Bogata oferta oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że z naszą ofertą wykonają Państwo świetnie działającą i funkcjonalną wentylację do odprowadzania spalin. Proponowane przez nas systemy pracują w nadciśnieniu. W związku z tym we wszystkich połączeniach między elementami wykorzystujemy uszczelki silikonowe. Utrzymują one odpowiednie nadciśnienie oraz zapobiegają wyciekom kondensatu.

Dzięki hermetycznej komorze spalania, kotły podłączone pod nasze systemy wentylacyjne mogą być instalowane praktycznie w każdym pomieszczeniu. To rozwiązania bezpieczne i bardzo wydajne.

 

Kominy spalinowe dwuścienne

Oferowane przez nas kominy spalinowe turbo-dwuścienne to innowacyjne rozwiązania na rynku. Systemy te posiadają stalowy rdzeń - przewód spalinowy oraz izolację termiczną, zabezpieczoną zewnętrznym płaszczem. Tak zbudowana instalacja wentylacyjna jest bardzo bezpieczna i wydajna. Prezentowane w tej kategorii kominy spalinowe można z powodzeniem wykorzystywać w domach jednorodzinnych, uzyskując świetne efekty.

 

Elastyczne przewody spalinowe

Oferowane przez hojero.pl elastyczne przewody spalinowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie standardowe połączenia zawodzą. Ponieważ są kwasoodporne, idealnie sprawdza się w połączeniu z kotłami gazowymi lub olejowymi. Odporność na wysokie temperatury i ogromna funkcjonalność sprawiają, że wiele osób wybiera elastyczne przewody spalinowe jako uzupełnienie systemu domowej wentylacji.

Zachęcamy do zapoznania się z całą nasza ofertą, obejmującą rozmaite elementy domowych systemów odprowadzania spalin. Wybierając nasze produkty, zyskują Państwo pewność wysokiej jakości, a także gwarancję bezpieczeństwa i wydajności.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl