do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Kratki wentylacyjne prostokątne do kanałów okrągłych

Znaleziono produktów: 36

Zaletą szerokich możliwości dopasowania są różnice w kształtach, kolorach i materiałach produktów.

W ten sposób możemy wyróżnić również okrągłą kratkę wentylacyjną, którą można dopasować do kanału i zajmuje mniej miejsca na ścianie w porównaniu z tradycyjnym kształtem. Teraz możesz również wybierać pomiędzy różnymi kolorami, co pozwoli nawet dopasować kratkę do oryginalnego koloru ściany. Elementami dekoracyjnymi mogą być szarości, beże, a nawet bardziej wyraziste odcienie. Dawno minęły czasy, kiedy wszystkie paski były białe. Obecnie produkt jest szyty na miarę zgodnie z zapotrzebowaniem rynku, a trend mocnych kolorów wewnętrznych wymusza dopasowanie kolorystyki kratki wentylacyjnej do tej ściany. Beżowy, szary, brązowy, czarny - kratka powinna być dopasowana do głównego koloru danego pomieszczenia. Powierzchnia kratki może być matowa lub gładka. 

Zapewniamy tylko sprawdzony, trwały i bezpieczny asortyment. Pochodzi od znanego i cenionego producenta z wieloletnim doświadczeniem w produkcji tego typu rozwiązań. W naszym sklepie internetowym dostępna jest również kratka wentylacyjna wspomagająca całą pracę instalacji. Dostarczamy elementy o różnych kształtach oraz wymiarach tak, aby można je było dostosować do konkretnych potrzeb. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zwłaszcza blach i stali nierdzewnej, co może chronić je przed uszkodzeniami chemicznymi i mechanicznymi. Najpopularniejszym materiałem na kratki wentylacyjne jest plastik.

Są najtańsze, dlatego wybieramy je najczęściej. Jednak dla poszukujących bardziej zaawansowanych opcji producent przygotował również kratki wykonane ze stali nierdzewnej, mosiądzu czy nawet ceramiki. Są dekoracyjne i zwykle stanowią interesujący element wystroju wnętrz. Są jednak zdecydowanie droższe. Jednak plastikowe kratki mają pewną wadę. Szybko się zużywają, dlatego należy je częściej wymieniać.

Przy wyborze należy również wziąć pod uwagę czynniki praktyczne. Zanieczyszczone powietrze odprowadzane jest z naszego domu przez kratkę wentylacyjną. Kurz, kurz, a nawet tłuszcz osadza się na ruszcie i tworzy nieestetyczną powłokę, którą należy systematycznie usuwać. Dlatego warto wybrać kratkę ze zdejmowaną osłoną. W ten sposób można go namoczyć w ciepłej wodzie z mydłem lub dokładnie wyczyścić ręcznie.

Czysta kratka wygląda estetycznie, ale jest również warunkiem zapewnienia świeżego powietrza w pomieszczeniach. W przypadku wentylacji mechanicznej kratki wentylacyjne należy dobierać przy pomocy projektantów wentylacji. Zoptymalizuje to dystrybucję powietrza w Twoim domu. W wentylacji mechanicznej rola kratki nie ogranicza się do zasłonięcia otworu w ścianie.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl