do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Kratki stalowe Polerowane

Znaleziono produktów: 50

Standardowa kratka jest przeznaczona tylko do montażu na ścianie. Kratka może wymagać innych modyfikacji do zainstalowania na suficie. Jeśli jednak chcesz zamontować ją na suficie, prosimy o poinformowanie nas przy składaniu zamówienia. Chcąc zamontować kratkę wentylacyjną na ścianie, należy użyć kleju. Rodzaj kleju należy odpowiednio dobrać do rodzaju ściany. W przypadku chęci zamontowania kratki wentylacyjnej na suficie prosimy o podanie tej informacji na etapie składania zamówienia. Kratka powinna być mocno przymocowana do sufitu. Kratki stalowe lub mosiężne są ciężkie i mogą być niebezpieczne, jeśli nie zostaną odpowiednio dokręcone. W celu zamocowania do sufitu kratkę należy przykleić i oddzielnie przymocować do sufitu odpowiednimi wkrętami.

Zwykle problemem, z którym przychodzą do nas klienci, jest to, że w rogach pomieszczenia są otwory wentylacyjne i nie można zamontować standardowych kratek. W takim przypadku wykonywana jest siatka z tak zwanymi przesuniętymi rowkami. Charakteryzuje się tym, że rowki po jednej lub obu stronach kratki wychodzą na zewnątrz i są zlicowane z zewnętrzną krawędzią ramy. Patrząc na kratkę od przodu, wcale jej nie widać, kratka wygląda dość standardowo.

Nasze sugestie są zróżnicowane, aby każdy mógł znaleźć kratkę pasującą do swojego mieszkania. Kratki są podstawowym elementem wentylacji w pomieszczeniach takich jak kuchnie czy łazienki. Dzięki nim można usunąć wilgoć z pomieszczenia i przeprowadzić odpowiednią wymianę powietrza. Czyste i świeże powietrze zapewnia wysoki komfort użytkowania obiektu. W celu ochrony otworów wentylacyjnych należy stosować metalowe kratki wentylacyjne. To także idealna forma przeciwdziałania zanieczyszczeniom i owadom. Metalowe kratki wentylacyjne mogą również zwiększyć odporność na uszkodzenia. W ofercie wersje prostokątne i okrągłe. 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz inne rozwiązanie. Rama wykonana z metalu gwarantuje trwałość i niezawodność. Żaluzje / listwy to elementy wykonane z tworzywa sztucznego. Kratka wentylacyjna ma 2 lata gwarancji. Kratka z okapnikami, okiennicami i siatką to idealna forma odstraszania owadów. W naszych mieszkaniach lub domach w lasach lub w pobliżu zbiorników należy stosować polerowane kratki wlotu
powietrza. Kołnierz i dyfuzor wykonane są z blach ze stali nierdzewnej. Przepływ powietrza można regulować, obracając środkową część. Zmiana rozmiaru otworów spowoduje zwiększenie lub zmniejszenie przepływu powietrza. Powinien być zainstalowany na ścianie. Przepływ powietrza jest regulowany w zależności od temperatury zewnętrznej. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl