do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kurtyny powietrzne

Kurtyny powietrzne Frico to produkt pozwalający na utrzymanie stałej temperatury w pomieszczeniu. Dzięki zamontowaniu takiego urządzenia, można zminimalizować straty ciepła lub zimna i ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem lub klimatyzacją. 

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór kurtyn powietrznych, jeżeli estetyka jest dla Ciebie istotna - do wyboru są przegrody powietrzne, które można zamontować w zabudowie, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne. Do chłodni lub zamrażalni świetnym wyborem będzie urządzenie, które jest w stanie wytworzyć barierę powietrza oddzielającą strefy temperatur, a za sprawą funkcji ustawienia bezstopniowej regulacji dla otwartych i zamkniętych drzwi - zapewni skuteczną ochronę pomimo niskiego zużyciu energii. Większość z nich pracuje w temperaturze otoczenia pracy wynoszącej między -20 a 30 stopni Celsjusza, więc sprawdzą się w większości pomieszczeń.

Mając tak duży wybór rodzajów kurtyn powietrznych, możesz z łatwością dopasować urządzenie do swoich potrzeb, kurtyny Frico świetnie sprawdzają się w obiektach komercyjnych, takich jak sklepy, magazyny, hale produkcyjne, okienka kioskowe, stanowiska kasowe czy chłodnie. Cechują się cichym działaniem, więc nie będą rozpraszały klientów czy pracowników. Do wyboru mamy:

  • Kurtyny powietrzne PAECS, które są świetnym wyborem w przypadku chęci montażu kurtyny w chłodni lub zamrażalni.
  • Przegrody powietrzne do zabudowy budynków komercyjnych - z powodzeniem można pomalować je pod kolor budynku, co sprawi, że będą niewidoczne.
  • Kurtyny powietrzne ADA Cool - służą głównie do utrzymywania chłodu w klimatyzowanym pomieszczeniu, dzięki czemu można uniknąć powstawania lodu i skraplania pary wodnej przy wejściu, temperatura otoczenia pracy wynosi między -20 a 40 stopni Celsjusza.
  • Kompaktowe kurtyny powietrzne znajdujące zastosowanie przy mniejszych wejściach, które wytwarzają falę ciepła -  umożliwiającą zmniejszenie przeciągów i zapewnienie utrzymania ciepłej temperatury w pomieszczeniu.
  • Kurtyny ze sterowaniem zdalnym, pozwalające na kontrolę urządzenia nawet wtedy, gdy nie jesteśmy w pobliżu pomieszczenia.
  • Kurtyny Portier, wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej wyróżniają się designem, który z powodzeniem pasować będzie do stylowych wnętrz.
  • Kurtyny, których wielkość pozwala na wbudowanie ich w podwieszanym suficie, co w parze z cichym działaniem - sprawi, że będą całkowicie niewidoczne i dyskretne.
  • Przegrody powietrzne pozwalające na skuteczną ochronę przed owadami oraz zanieczyszczonym powietrzem wpadającym do pomieszczenia.

Szczegółowe specyfikacje można ujrzeć na stronie, gdzie po wyborze interesującego nas urządzenia ukaże się tabelka z wszelkimi danymi technicznymi. Warto wspomnieć, że takie rozwiązanie jest ciekawą inwestycją, gdyż w przedziale cenowym od około 1700zł do 33000zł można kupić urządzenie, które skutecznie zmniejszy miesięczne rachunki za ogrzewanie lub klimatyzację.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl