do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Kurtyny powietrzne Flow Air

Kurtyny powietrzne FlowAir to urządzenia elektryczne, które są konstruowane przez cenionego producenta systemów wentylacyjnych. Sprzęt pozwala na stworzenie obszaru powietrznego bezpośrednio nad drzwiami, co zmniejsza ryzyko niekorzystnej cyrkulacji termicznej w pomieszczeniu. Ograniczenie napływu zimnego powietrza zmniejsza straty temperaturowe, co zaś przekłada się na większy komfort osób przebywających wewnątrz i niższe rachunki za ogrzewanie. Przedstawiamy różnorodne modele urządzeń należących do tej grupy.

Czym są kurtyny powietrzne od FlowAir?

Urządzenia wentylacyjne, zaliczane do rodzaju kurtyn, służą do separowania dwóch stref obszarowych, w których występują inne warunki środowiskowe. Poszczególne miejsca mogą się różnić od siebie m.in. wilgotnością czy temperaturą powietrza. Dzięki zastosowaniu kurtyn można zmniejszyć straty cieplne i ograniczyć przesuwaniu się masy powietrza z jednego miejsca na drugie. Najbardziej obrazowym sposobem na zastosowanie tego rodzaju systemów jest instalacja kurtyn w sklepach spożywczych czy magazynach. Ogranicza to ryzyko przedostawania się do wewnątrz cząstek pyłów, zanieczyszczeń czy mieszania się powietrza - co mogłoby wpłynąć negatywnie na proces produkcji czy jakość sprzedawanych produktów. Kurtyny powietrzne-wodne FlowAir zapobiegają wnikaniu cząstek smogu, owadów i utrzymują parametry wilgotności powietrza na ustalonym poziomie. Przegrodowe kurtyny dostępne są w różnych wariantach mocy. Im większa wartość, tym wyższa wydajność sprzętu pozwalająca na stworzenie bardziej obszernego pola powietrznego.

Kurtyny slim od FlowAir - wersje i zastosowania

Kurtyny powietrzne FlowAir to urządzenia o spłaszczonej konstrukcji, dzięki czemu mogą być w łatwy sposób montowane i eksploatowane. Dzięki wykorzystaniu tego rodzaju urządzenia, użytkownik może ograniczyć straty temperaturowe wynikające z przedostawania się zimnego powietrza do wewnątrz. Dzięki poszczególnym wariantom, kupujący może wybierać spośród kilku rodzajów długości. W naszym sklepie można także dokonać zakupu kurtyn powietrznych w różnych wersjach kolorystycznych. Są to kurtyny zaawansowane technologicznie - wyposażono je w czujniki ruchu. Kiedy ruch nie zostaje wykryty, urządzenie pozostaje w energooszczędnym trybie czuwania. Warto zaznaczyć, że kurtyny FlowAir cechuje cicha kultura pracy, niska wada oraz kompatybilność pracy z innymi systemami, np. zewnętrznym filtrem. Istotną zaletą jest także system montażu sprzętu. W tym przypadku zastosowano niewidoczne zaczepy, które nie wpływają na estetykę elewacji budynku. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktową sklepu Hojero, którą zobaczą państwo po przesunięciu suwaka przeglądarki nieco niżej. Aby dowiedzieć się więcej o parametrach technicznych danego modelu, należy przejść do poszczególnych kart produktowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl