do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Lampy UV są niezwykle pomocnymi urządzeniami, służącymi do skutecznej dezynfekcji powietrza w różnych miejscach. Wykorzystywane zarówno w sklepach, placówkach medycznych, obiektach publicznych, a także w prywatnych domach i mieszkaniach. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak duże znaczenie ma właściwie wykonana dezynfekcja. Wszystkie nagromadzone wirusy, bakterie oraz inne szkodliwe drobnoustroje mają negatywny wpływ na organizm, a także mogą być przyczyną różnych chorób. Dlatego też warto wykorzystać możliwości promieniowania ultrafioletowego. 

 

Lampy przenośne UV - przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe

Lampy przenośne przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe służą do oczyszczania i dezynfekcji miejsc, dzięki wykorzystaniu promieniowania UV, bez konieczności stosowania dodatkowych środków chemicznych. Dzięki temu skutecznie oczyszczają wodę z nagromadzonych drobnoustrojów, bakterii oraz wirusów o różnym pochodzeniu. Jest to bezpieczna metoda dezynfekcji, również w pełni naturalna. Usuwa nawet do 99,9% chorobotwórczych mikroorganizmów, które poddane zostają naświetleniu. To skuteczny sposób na szybką dezynfekcję miejsc. 

Dzięki wykorzystaniu przenośnych lamp UV możliwe jest zastosowanie je w różnych miejscach i pomieszczeniach, bez żadnego problemu. Są niezwykle lekkie i kompaktowe, dlatego też doskonale sprawdzą się w każdym zastosowaniu. Możemy wyróżnić wiele rodzajów lamp, które różnią się między innymi zasięgiem, mocą czy innymi parametrami. Warto wybrać więc urządzenie, które będzie jak najlepiej dopasowane pod względem cech. 

 

W jaki sposób działają przenośne lampy UV?

Wykorzystując cyrkulację powietrza, lampa skutecznie naświetla otoczenie oraz sprawnie je dezynfekuje. Jest to doskonałe rozwiązanie w miejscach, w których konieczne jest wykonanie dezynfekcji powietrza także podczas obecności osób wewnątrz. Wykorzystując promieniowanie UV, możliwe jest trwałe i skuteczne usunięcie z otoczenia wszelkich bakterii, grzybów oraz wirusów, które mogą wykazywać negatywny wpływ na organizmy. Choć jest to bezpieczny sposób dezynfekcji, warto pamiętać, aby stosując te urządzenia unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą.\

 

Jak stosować lampy UV?

Zastosowanie lamp dezynfekujących jest niezwykle proste. Wystarczy skierować wybraną lampę na dane powierzchnie, które wymagają oczyszczenia, a następnie uruchomić urządzenie. Nie jest to czasochłonne zadanie, wystarczy około 15 minut na pełny cykl dezynfekcji. Czas ten jednak może być indywidualnie określany, zgodnie z różnymi parametrami, takimi jak odległość miejsc od światła UV, wilgotność powietrza czy temperatura. 

Lampy dezynfekujące zapewniają zupełnie nową jakość powietrza oraz bezpieczeństwo w pomieszczeniach. W poszukiwaniu dobrej jakości urządzeń zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego Hojero.pl. W razie jakichkolwiek problemów, zapewniamy profesjonalną pomoc oraz wsparcie.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl