do kasy suma: 0,00 zł
Panel sterowania C6.2 do rekuperatorów DOMEKT z automatyką C6
  • nowość

Panel sterowania sterownik ścienny C6.2 do rekuperatorów DOMEKT z automatyką C6

Dodaj ocenę! 0
Producent: Komfovent
Dostępność: duża ilość
Czas wysyłki: 5 dni
Cena brutto: 514,47 zł 514.47
Cena netto: 418,27 zł
Zapytaj o montaż i oszczędź 15% podatku VAT
ilość - + szt.

Opis

Sterownik Komfovent C6.2 do centrali wentylacyjnych z automatyką C6

Sterownik C6.2 został zaprojektowany do zdalnego kontrolowania dowolną centralą wentylacyjną z linii DOMEKT wyposażoną w automatykę C6. Schludny , biały o nowoczesnym designie panel dotykowy o nikłej grubości zaledwie 12,5 mm, doskonale pasuje do wnętrz o różnorodnej stylistyce. To użytkownik decyduje o lokalizacji panelu, który można zainstalować tuż obok centrali wentylacyjnej, lub na ścianie w przestrzeni mieszkalnej domu, w miejscu dogodnym dla mieszkańców.

Automatyki C6 została stworzona z zamiarem  prawidłowego działania centrali wentylacyjnej bez konieczności regulacji po stronie użytkownika. Wszelkie tryby pracy wentylacji są zoptymalizowane pod kątem codziennych potrzeb użytkownika. Panel sterujący C6.2 umożliwi wybór jednego z czterech zwykłych trybów pracy centrali (Minimalny, Normalny, Intensywny lub Maksymalny). W razie potrzeby użytkownik może dokonać modyfikacji tych trybów, oraz zarządzać innymi funkcjami centrali, używając dedykowanej aplikacji mobilnej z poziomu smartfona z systemem operacyjnym iOS lub Android, lub poprzez przeglądarkę internetową.

Panel został zaprogramowany tak aby umożliwić zdalne włączenie i wyłączenie centrali wentylacyjnej oraz resetowanie alarmów. Dodatkowo posiada opcję uruchomienia automatycznego trybu AUTO oraz trybu oszczędnego ECO. W trybie AUTO urządzenie pracuje i zmienia intensywność wentylacji zgodnie z wybranym (wcześniej określonym) tygodniowym harmonogramem pracy. Jeżeli do urządzenia zostały dołączone czujniki jakości powietrza, to po przyciśnięciu AUTO, wentylacja pracuje według wskazań czujników i zapewnia komfort przy użyciu minimalnych nakładów energii, w zależności od aktualnego stopnia zanieczyszczenia pomieszczenia. Natomiast tryb ECO ma na celu zmniejszenie zużycia energii elektrycznej przez centralę wentylacyjną.

Różnica wyglądu między sterownikami do automatyki C6

Opinie

Hojero to nie tylko sklep. To zespół profesjonalnych instalatorów
dostępnych do Twoich usług. Zapytaj o cenę montażu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl