do kasy suma: 0,00 zł

Pompa ciepła Sevra ECOs HEAT Monoblok 12KW SEV-HPM03-12 jednostka zewnętrzna powietrze woda trójfazowa

Dodaj ocenę! 0
Producent: Sevra
Dostępność: dostępny na zamówienie
Stan magazynowy: 100 szt.
Czas wysyłki: 48 godzin
Cena brutto: 30 240,00 zł 30240.00
Cena netto: 24 585,37 zł
Zapytaj o montaż i oszczędź 15% podatku VAT
ilość - + szt.
Zyskujesz 3 020 pkt [?]
dodaj do przechowalni
var x = document.querySelector('.name');

Opis

Pompa ciepła Sevra ECOs HEAT Monoblok 12KW SEV-HPM03-12 jednostka zewnętrzna powietrze woda trójfazowa

Pompy ciepła Sevra zostały stworzone głównie z myślą o ludziach, którzy poszukują ekologicznych, a zarazem niedrogich w utrzymaniu źródeł ogrzewania, które całkowicie lub tylko częściowo bazują na odnawialnych źródłach energii. Urządzenia od firmy Sevra z powodzeniem ogrzeją dom oraz wodę użytkową. Zasada ich działania jest banalnie prosta:
Pompa odbiera ciepło z powietrza, które pochodzi z zewnątrz i następnie oddaje je do wody, która natomiast krąży w instalacji grzewczej budynku.

Pompy ciepła to głównie całoroczne źródła ciepła pracujące dla celów grzewczych, chłodzenia domu czy tez podgrzewania wody użytkowej. Wbudowany moduł WIFI jest w stanie zapewnić bardzo wygodne sterownie urządzeniem z dowolnego miejsca na ziemi.

 Koszty użytkowania pompy ciepła jest naprawdę niski jest to możliwe dzięki bardzo wysokiej efektywności energetycznej tego urządzenia. Pompy ciepła są w 100% najatrakcyjniejszym rozwiązaniem pod względem niskich kosztów eksploatacji.

 

Nowoczesne i ekologiczne ogrzewanie Twojego domu – pompa ciepła SEVRA ECOs HEAT

 

Właściwości oraz zalety pompy ciepła Sevra

Czynnik chłodniczy R32

Pompy ciepła Sevra pracuje wraz z w pełni ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32, który wyróżnia się niskim współczynnikiem GWP, oznacza to, że nie powoduje zniszczeń w warstwie ozonowej. Kupując urządzenie z R32 mamy pewność ze nie robimy krzywdy sobie ani środowisku naturalnemu.

Praca nawet do -25°C

Sprawność pompy zależy od temperatury zewnętrznej. Nie trzeba się jednak obawiać, że naprawdę mocna zima odbierze nam ogrzewanie. Instalacje grzewcze, które bazują na pompach ciepła pracują w cyklu całorocznym. Pompy ciepła od firmy Sevra pracują w pełni optymalnie kiedy na zewnątrz temperatury sięgają nawet do -25°C.

Woda użytkowa do nawet 60°C.

Pompy ciepła Sevra umożliwia przygotowanie wody do celów użytkowych do temperatury sięgającej 60°C.

 
 

Funkcja Anti-Freez

Program, który zapobiega zamarzaniu oraz ochrania części hydrauliczne przed uszkodzeniem. Funkcja ochrony przed zamarzaniem jest najważniejsza funkcja w porównaniu z innymi funkcjami, poza funkcją testu wydajności.

Dezynfekcja bakterii

Bakterie z rodzaju Legionella pneumophobilla występują w naturalnym środowisku człowieka, w tym także wodzie. W sprzyjających dla nich warunkach są w stanie rozmnażać się bardzo szybko. Najczęściej występują w instalacjach wodnych i klimatyzacyjnych. Bardzo intensywny wzrost bakterii w wodzie pitnej może stworzyć zagrożenie dla zdrowia ludzi. Pompa ciepła Sevra posiada funkcje, które są w stanie zwalczyć te bakterie.

Funkcja Fast DHW

Skrót DHW pochodzi z języka angielskiego i oznacza nic innego jak ciepła woda użytkowa. Pompy ciepła Sevra posiadają funkcje, które wymuszają prace w systemie CWU, w sytuacji gdy użytkownik pilnie potrzebuje ciepłej wody.

 Sterowanie dwoma strefami

Funkcja sterowania dwoma strefami umożliwia przygotowanie różnych parametrów temperaturowych dla dwóch całkiem niezależnych obiegów ogrzewania centralnego. Funkcja ta zapewnia sporą wygodę oraz funkcjonalność umożliwiająca bardzo szybkie osiągniecie wymaganej przez użytkownika temperatury w różnych miejscach.

Harmonogram 

Pompa ciepła jest wstanie działać zgodnie z ustalonym wcześniej przez użytkownika harmonogramem. Wybranie odpowiednich ustawień zapewni wygodę oraz komfort użytkownikom przez cały rok.

Pompa wodna z wysoką wydajnością

W pompach firmy Sevra została zastosowana pompa wodna, której wysokość podnoszenia wynosi 9m, dzięki czemu w instalacji nie trzeba instalować dodatkowej zewnętrznej pompy obiegowej przez co obniżamy tym sposobem koszt inwestycji instalacji.

 
 

Tryb wakacyjny 

Gdy użytkownik wyjeżdża na wakacje, wbudowana funkcja urlopu może być używana do ochrony urządzenia przed uszkodzeniami. W czasie gdy jest włączona funkcja urlopu to urządzenie pracuje w trybie ogrzewania lub CWU z niską temperaturą.

SG READY

Pompy Sevra posiadają etykietę SG READY zgodnie z nią jest mośliwość podłączenia poprzez odpowiednie układy sterowania, w inteligentną sieć elektryczna.

Łatwe aktualizacje

Aktualizowanie oprogramowania jednostek wewnętrznych wykonuje się w bardzo łatwy sposób - przy wykorzystaniu nośnik z portem USB. Instalator może bardzo szybko oraz z wielką łatwością skopiować ustawienia z jednego sterownika do drugiego poprzez USB co pozwoli na skrócenie czasu instalacji na miejscu.

Sterowanie za pomocą Wi-Fi

Pompy ciepła Sevra w standardzie posiadają wbudowany moduł Wi-Fi. Sterowanie urządzeniem za pomocą aplikacji w telefonie jest bardzo proste jak i przyjemne. Aplikacja została wyposażona w sporą ilość funkcji oraz daje możliwość podglądów parametrów pracy.

Certyfikaty

Certyfikaty CE

Pompy Sevra posiadają certyfikat energetyczny, został on w pełni zatwierdzony pod względem niezawodności oraz wydajności na bardzo ściśle określonych warunkach. Wszystkie modele pomp ciepła od firmy Sevra są zgodne z wymogami europejskiej dyrektywy ErP.

Atest PZH

Pompy ciepła SEVRA ECOs HEAT posiadają Atest PZH. Atest Higieniczny PZH jest  powszechnie uznawany i rozpoznawalny za certyfikat świadczący, o tym, że urządzenie spełnia rygorystyczne normy w zakresie bezpieczeństwa, zdrowia ludzi i środowiska naturalnego.

Certyfikat MCS

Wpis na listę zatwierdzonych wykonawców jest dokonywana dopiero po potwierdzeniu przez jednostkę certyfikującą MCS, że system lub usługa spełniają wymagane normy, a wykonawca posiada personel, który zna procesy oraz ma narzędzia, które gwarantują, że system oraz dostarczane usługi spełniają odpowiednie normy. Dodatkowo wykonawca zapewnia okresowe audyty systemu, wlicza się w to testy oraz deklaruje spełnienie wszystkich warunków umowy z klientem, w szczególności w zakresie usuwania uszkodzeń.

 Dotykowy sterownik przewodowy

Każdy hydrobox pompy ciepła Sevra posiada wbudowany sterownik przewodowy w polskiej wersji językowej. Jeśli chcemy to mamy możliwość wymontowania sterownika z urządzenia i zamontowania go w wybranym przez siebie miejscu.

Funkcje sterownika:

  • Włącz / wyłącz,
  • Ustawienia CWU: Fast DHW/ tryb cichy/ tryb wakacji/ tryb dezynfekcji/ tryb komfortowy/ ustawienia pompy CWU,
  • Ustawienie włączenia oraz wyłączenia timera, harmonogram dzienny oraz tygodniowy,
  • Wyświetlenie stanu komponentów,
  • Ustawienie trybu pracy: chłodzenie / ogrzewanie / AUTO,
  • Ustawienie temperatury wody na wylocie temperatury pokojowej,
  • Ustawienia trybu testowego,
  • Wyświetlanie nastawionej już temperatury ogrzewania oraz chłodzenia pomieszczenia oraz temperatury wody w zbiorniku CWU.

 

 Dane techniczne:

 Model   SEV-HPM03-12 - 12 kW
 Wydajność
Grzanie  (A7/W35) kW
12,10
Grzanie  (A7/W45) kW
12,30
Grzanie  (A7/W55) kW
11,90
Chłodzenie (A35/W18) kW
12,00
Chłodzenie (A35/W7) kW
11,50
 Sezonowa efektywność energetyczna TWW przy 35⁰C
Klasa sezonowej efektywności energetycznej ogrzewania pomieszczeń (6) A+++
 Sezonowa efektywność energetyczna TWW przy 55⁰C
Klasa sezonowej efektywności energetycznej ogrzewania pomieszczeń (6) A++
 Pobór Mocy / Efektywność
Grzanie  (A7/W35) kW / COP 2,44 / 4,95
Grzanie  (A7/W45) kW / COP 3,32 / 3,70
Grzanie  (A7/W55) kW / COP 3,90 / 3,05
Chłodzenie (A35/W18) kW / COP 3,04 / 3,95
Chłodzenie (A35/W7) kW / COP 4,18 / 2,75
 Specyfikacja elektryczna
 Napięcie V 380-415/3/50
 Moc wbudowanej grzałki elektrycznej kW 9
 Tryby pracy
Chłodzenie / Grzanie
 Temperatura wody na wyjściu
Chłodzenie pomieszczeń ⁰C 5 ~ 25
Ogrzewanie pomieszczeń ⁰C 12 ~ 65
 Głośność
Poziom ciśnienia akustycznego j.zew.  dB(A) 53,5
 Zakres temperatur pracy jednostki zewnętrznej
Grzanie °C -25 ~ +35

Chłodzenie

°C -5 ~ +43
 Wymiary urządzenia
Jednostka.zew. S.x G.x W. mm 1385×526x945

 

 

 

 

Opinie

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Prześlij swoją opinię i zyskaj dodatkowe 10pkt w programie lojalnościowym!

Hojero to nie tylko sklep. To zespół profesjonalnych instalatorów
dostępnych do Twoich usług. Zapytaj o cenę montażu

Inni kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium