do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • Cena:

Pompa Ciepła Stiebel-Eltron

Znaleziono produktów: 1
Pompa ciepła Stiebel Eltron HPA-O 8 CS Plus flex Set monoblok powietrze-woda 7kW
Pompa ciepła Stiebel Eltron HPA-O 8 CS Plus flex Set monoblok powietrze-woda 7kW
Producent: Stiebel Eltron
Cena: 28 546,63 zł (netto: 23 208,64 zł )
szt.

POMPY CIEPŁA POWIETRZE-WODA STIEBEL-ELTRON

Stiebel-Eltron to niemiecki producent urządzeń grzewczych i tych sprawdzających się w energii odnawialnej. Jego pompy ciepła cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. To już 100 lat odkąd firma ta zaskakuje innowacyjnym podejściem do nowoczesnych technologii. Produkty marski Stiebel-Eltron to wysoka jakość i trwałość oraz wydajność. Dzięki tym produktom wiele domów otrzymało rozwiązania na miarę ich potrzeb. Co ważne, są to rozwiązania ekologiczne, które sprzyjają naszej planecie i zdrowiu jej mieszkańców. 

Pompy ciepła Monoblok powietrze-woda - jak działają?

Pompy ciepła Monoblok powietrze-woda to coraz chętniej wybierane urządzenia to ogrzewania pomieszczeń i ciepłej wody użytkowej. Urządzenie wewnętrzne pompy jest zawsze połączone z urządzeniem zewnętrznym pompy poprzez czynnik chłodniczy. Ciepło odbierane jest w części nazywanej parownikiem, gdzie podnosi się temperatura czynnika chłodniczego. Kierowany jest on przez zawór do sprężarki, gdzie przy wysokim ciśnieniu i temperaturze oddaje ciepło w skraplaczu. Przez wbudowany zawór rozprężny ciepło powraca do parownika, gdzie woda grzewcza może je odebrać. Pompy ciepła Monoblok ze względu na swoją niezawodność i trwałość cieszą się ogromną popularnością, a marka Stiebel Eltron to gwarancja wysokiej jakości i designu. 

Zalety pomp ciepła Monoblok Stiebel-Eltron

Marka Stiebel Eltron już od wielu lat kojarzy się z wysoką jakością i urządzeniami, które gwarantują niezawodną pracę. Spośród wielu zalet, należy wyróżnić wysoką energooszczędność, a wszystko przez wzgląd na zaawansowaną technologię inwerterową. Rozwiązanie to jest przyjazne ekologii, gdyż nie powoduje zwiększonej emisji dwutlenku węgla i pozwala na jego redukcję. To pewność montażu urządzenia przyjaznego środowisku naturalnemu. Dodatkowo pompy ciepła Stiebel Eltron są ciche, a wszystko przed wzgląd na inteligentne funkcję warunkujące ich pracę. To nie tylko ogrzewanie pomieszczeń czy przygotowywanie ciepłej wody użytkowej, ale również możliwość chłodzenia budynku w czasie lata. Pompy ciepła Monoblok powietrze-woda to niewielkie wymiary oraz prosty montaż i obsługa w połączeniu z urządzeniami mobilnymi. Stiebel Eltron to dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół, dlatego można zachwycić się nie tylko ich funkcjonalnością, ale również wyglądem. To również gwarancja wysokiej żywotności i trwałości urządzenia.

Gdzie sprawdzą się pompy ciepła Stiebel-Eltron?

Pompy ciepła Stiebel-Eltron to produkty uniwersalne, które sprawdzą się nie tylko w jednorodzinnych i wielorodzinnych domach, ale również w wielu innych miejscach, jak  firmy, hale przemysłowe i biurowce. To świetne produkty niemieckiej marki, które wyróżniają się jakością i zaawansowaną technologią, która pozytywnie oddziałuje na środowisko naturalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl