do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Pompa ciepła Gree Versati III Split 6kw GRS-CQ6.0Pd/NhH-E zestaw
Pompa ciepła Gree Versati III Split 6kw GRS-CQ6.0Pd/NhH-E zestaw
Producent: GREE
Cena: 20 560,68 zł (netto: 16 716,00 zł )
szt.
Pompa ciepła Gree Versati III Split 8kw GRS-CQ8.0Pd/NhH-E zestaw
Pompa ciepła Gree Versati III Split 8kw GRS-CQ8.0Pd/NhH-E zestaw
Producent: GREE
Cena: 21 593,88 zł (netto: 17 556,00 zł )
szt.
Pompa ciepła Gree Versati III Split 9,5kw GRS-CQ10.0Pd/NhH-E zestaw
Pompa ciepła Gree Versati III Split 9,5kw GRS-CQ10.0Pd/NhH-E zestaw
Producent: GREE
Cena: 21 010,86 zł (netto: 17 082,00 zł )
szt.

Pompy ciepła Gree

Pompy ciepła firmy Gree to urządzenia nowoczesne i niezwykle energooszczędne źródło ciepła. Zdaniem wielu ich posiadaczy na uwagę zasługuje również ich bardzo cichy tryb pracy. Z tego też względu pompy ciepła Gree znajdują zastosowanie w różnego rodzaju budynkach modernizowanych oraz domach. Tym samym sprawiają one, że ogrzewanie budynków i wody użytkowej staje się jeszcze tańsze, a przede wszystkim w 100% ekologiczne.

Pompy ciepła Gree – co to za producent?

Gree to jedna z największych na świecie firm, która działa w branży HVAC – i to od ponad 30 lat. Początki tego przedsiębiorstwa sięgają 1991 r., kiedy to w Chinach powstała pierwsza fabryka tej marki. Obecnie Gree zarządza kilkunastoma fabrykami, które są ulokowane na terenie całej Azji, nowoczesnym ośrodkiem badań i rozwoju, siecią fabryk oraz centrum usługowo–promocyjnym. W ciągu 30 lat obecności na rynku firma Gree wypracowała sobie pozycję lidera – produkty sygnowane nazwą tej marki dostępne są aż w 160 państwach, a zaufało jej aż 400 milionów użytkowników.

Co więcej, w 2020 r. Gree zajęło 246 miejsce w rankingu Forbes, który dotyczył największych firm na świecie. De facto firma zajęła również 1 miejsce – wśród największych producentów artykułów gospodarstwa domowego. Tym sam każdego roku w zakładach Gree powstaje aż 60 milionów nowych urządzeń – nie tylko pomp ciepła, ale i klimatyzatorów, czy oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza.

 

 

Pompy ciepła Gree – czy warto w nie inwestować?

Wbrew temu, jakie opinie krążą o produktach z Chin – pompy ciepła Gree zdecydowanie temu zaprzeczają. Wszystko dzięki wysokiej jakości komponentom, jakich użyto do ich produkcji oraz innowacyjnym technologiom, w które je wyposażono. 

Ekologiczność

To zdecydowanie jeden z największych atutów urządzeń produkowanych przez Gree. Sygnowane nazwą tej marki pompy ciepła powietrze woda należą do jednych z najbardziej ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań, jakie można wykorzystać do ogrzewania budynków. Nie emitują one żadnych spalin ani zanieczyszczeń, a energię czerpią głównie z otoczenia.

Energooszczędność

Pompy ciepła powietrze woda marki Gree to przede wszystkim wysoka energooszczędność. Wytwarzane przez nie ciepło pochodzi ze środowiska, przez co jest całkowicie bezpłatne. Koszty ich utrzymania wiążą się jedynie z opłatami za energię elektryczną, która jest niezbędna do pracy pompy ciepła.

Wiele możliwości sterowania

Urządzenia matki Gree oferują swoim użytkownikom udogodnienia takie jak możliwość ustawienia temperatury wody obiegowej, czy wartości temperatury pokojowej lub. Na uwagę zasługują także inteligentne sterowniki, które posiadają moduł Wi-Fi.

Pompy ciepła Gree – opinie

Ponad 30 lat doświadczenia w branży HVAC sprawiło, że Gree stało się liderem w produkcji pomp ciepła. Potwierdzają to również opinie wielu użytkowników, których zdaniem marka ta dostarcza jednych z najlepszych urządzeń, których wysoka jakość idzie w parze z uczciwą ceną.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl