do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pompy ciepła Haier

Pompy ciepła należą do zaawansowanych technologicznie urządzeń, wykorzystujących energię cieplną uzyskaną z powietrzna zewnętrznego do ogrzania domu oraz wody użytkowej. Powietrzne egzemplarze stanowią jedne z najpopularniejszych rozwiązań, w głównej mierze ze względu na prosty montaż oraz efektywną pracę o stałej wydajności. Poznaj pompy ciepła Haier dostępne w naszym asortymencie!

Powietrzna pompa ciepła - jak działa?

Proces przekształcania energii z powietrza w celu ogrzania budynku mieszkalnego złożony jest z trzech obiegów. W pierwszej kolejności fundamentalne znacznie odgrywa wentylator, oraz połączony z nim parownik. Szczególną rolę pełni również układ chłodniczy, umożliwiający odbiór ciepła z powietrza pomimo ujemnej temperatury panującej na zewnątrz.

W drugim obiegu ciecz ze wspomnianego wyżej układu przekazuje energię czynnikowi chłodniczemu, który transportowany jest do sprężarki po poprzedniej zmianie stanu skupienia. Ostatnim etapem pracy powietrznej pompy ciepła jest przekazanie ciepła przez gaz do obiegu grzewczego.

Zalety pomp ciepła

Niewątpliwą zaletą pomp ciepłą Haier dostępnych w naszym asortymencie jest neutralność środowiskowa i zrezygnowanie ze źródeł ogrzewania w znaczny sposób obciążających środowisko naturalne. Urządzenia tego rodzaju są wolne od dymu, popiołu bądź innych substancji o niekorzystnym działaniu na atmosferę.

Powietrzne pompy ciepła to rozwiązanie umożliwiające znaczną redukcje kosztów ogrzewania, ze względu na niski pobór energii elektrycznej. Żywotność omawianych urządzeń sięga nawet 30 lat, co w połączeniu z niewielkimi kosztami eksploatacji dodatkowo podnosi atrakcyjność całej inwestycji.

Pompy ciepła Haier typu Monoblok

W naszym szerokim asortymencie dostępne są wysokiej jakości pompy ciepła Haier typu Monoblok. Najważniejszą zaletą tego rodzaju urządzeń jest zwielokrotniona szczelność, która nie wymaga regularnie przeprowadzanych kontroli. Warto przy tym wspomnieć o ponadprzeciętnej izolacji akustycznej, przeważającej nad alternatywnymi egzemplarzami typu Split.

Energia cieplna uzyskiwana z pomp ciepła Haier może być rozprowadzana w budynku mieszkalnym zarówno za pomocą konwencjonalnych grzejników, jak również Klimakonwektorów oraz ogrzewania podłogowego. Dodatkową zaletą omawianych urządzeń jest również tryb natychmiastowego ogrzewania pomieszczeń, a także możliwość precyzyjnego ustawienia temperatury.

W naszej ofercie dostępne są pompy ciepła Haier w trzech wariantach - od 10 do 36 tysięcy złotych. Wspomniane egzemplarze różnią się od siebie pod względem wartości mocy. Powietrzne pompy ciepła Haier zostały również wyposażone w zaawansowaną technologię przeciwko zamarzaniu, umożliwiającą ocenę różnicy temperatury, dopasowując do niej właściwości czynnika w układzie. Warto przy tym wspomnieć o zawarciu całego układu chłodniczego we wnętrzu urządzenia, dzięki czemu w montażu wymagane jest wyłącznie podłączenie centralnego ogrzewania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl