do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Pompa ciepła C.W.U. z zasobnikiem wody Hyundai HHPM-M190LS
Pompa ciepła C.W.U. z zasobnikiem wody Hyundai HHPM-M190LS
Producent: Hyundai
Cena: 12 177,00 zł (netto: 9 900,00 zł )
Pompa ciepła C.W.U. z zasobnikiem wody Hyundai HHPM-M300LS
Pompa ciepła C.W.U. z zasobnikiem wody Hyundai HHPM-M300LS
Producent: Hyundai
Cena: 16 051,50 zł (netto: 13 050,00 zł )

Obecne trendy wskazują na coraz większe zainteresowanie ofertami instalacji pomp ciepła, które umożliwiają wykorzystanie ich do sprawnego ogrzewania budynku oraz wody użytkowej. Wiąże się to jednoznacznie z ciągle zmiennymi taryfami paliw grzewczych oraz udoskonalaniem systemów ogrzewania z uwzględnieniem potrzeb środowiska naturalnego. Dodatkowo ich użytkownicy mogą liczyć na rządowe programy wsparcia. To wszystko jednoznacznie sprawia, że montaż tego typu instalacji jest niezwykle korzystną ofertą zarówno dla inwestorów biznesowych jak również prywatnych. 

 

Pompy ciepła wykorzystujące odnawialne źródła energii

Pompa ciepła to najbardziej energooszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Swoje korzystne działanie zawdzięcza ona dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii, co znacznie obniża koszty użytkowania w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Stąd też ogromne zainteresowanie wśród użytkowników tego typu instalacjami.

 

Pompy ciepła HYUNDAI to wysoka jakość i dedykowane rozwiązania 

Pompy ciepła HYUNDAI pozwalają na stworzenie układu z agregatem SPLIT. Wyposażone w wymiennik ciepła i grzałkę umożliwiają wygodne podłączenie do instalacji CWU i innych rozwiązań. Istotną funkcją w tych urządzeniach jest możliwość zmiany obiegu oraz wprowadzanie do niego wody zimnej umożliwiające chłodzenie budynku lub obiektu.

 

Dlaczego warto wybrać pompy ciepła HYUNDAI? 

Pompy ciepła HYUNDAI to najwyższa klasa efektywności energetycznej, wysoka wydajność oraz funkcjonalność urządzeń. Pozwalają na ogrzanie wody nawet przy bardzo niskich temperaturach. Dzięki zastosowaniu ekologicznych rozwiązań są to niezwykle popularne i doceniane modele. Prosta instalacja, konserwacja i serwis sprawiają, że jest to niezwykle korzystna opcja dla naszych klientów.
Umożliwiają sterowanie zdalne oraz poprzez WiFi. Trzy tryby pracy- grzanie, chłodzenie, CWU to w pełni kompleksowa oferta. Jeśli szukasz sprawnego urządzenia, to jest to odpowiednia oferta dla Ciebie. Wysoka jakość i bezawaryjność urządzeń pozwala na ich efektywniejsze wykorzystanie w domowych instalacjach

 

Zalety:

  • niskie koszty ogrzewania,
  • wykorzystanie odnawialnych źródeł energii,
  • najtańsza z pomp ciepła,
  • ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń. 

 

Pompa ciepła powietrze-woda- ekonomia i funkcjonalność 

Szukając odpowiednich rozwiązań grzewczych dla swojego domu, warto wykorzystać pompy ciepła powietrze-woda, które pozwalają zasilać instalację ogrzewania dzięki źródłu ciepła- powietrze z odpowiednią mocą grzewczą. Powietrze to jedno z najbardziej dostępnych i przystępnych źródeł energii dostępnych do użytku. Sprawdzi się ono w zasilaniu zarówno mniejszych jak i większych pomp ciepła, które przeznaczone są do ogrzewania domów jednorodzinnych oraz CWU. Dodatkowo jest ona o wiele tańsza od pozostałych rodzajów pomp ciepła. Dlatego też jest ona coraz częściej wybierana jako skuteczniejsza alternatywa dla tradycyjnych źródeł ogrzewania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl