do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Pompy ciepła Hyundai 

Pompy ciepła to jedne z najbardziej efektywnych i ekologicznych urządzeń, które pozwalają na ogrzewanie budynków, klimatyzowanie ich i przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Bez względu na porę roku pompy ciepła pobierają energię słoneczną z powietrza, która jest obecna nawet przy ujemnych temperaturach. To bezpłatne i odnawialne źródło energii, które nigdy się nie skończy.  Dzięki temu nie ma konieczności wykorzystywania paliw kopalnianych, tak destrukcyjnych dla środowiska naturalnego. Uniwersalność urządzeń i zastosowanych w nich rozwiązań technologicznych pozwala na konfigurowanie ich z różnymi odbiornikami ciepła. Świetnie współpracują z tradycyjnymi grzejnikami, fotowoltaiką i ogrzewaniem podłogowym. Dodatkowo są niezwykle ciche, ze względu na pokrycie sprężarek materiałami izolującymi i montaż cichych wentylatorów. 

 

Korzyści montażu pomp ciepła Hyundai 

Pompy ciepła Hyundai Monoblok to innowacyjne urządzenia z wbudowaną instalacją chłodniczą i modułem hydraulicznym. To rozwiązanie sprawia, że nie ma konieczności podłączania czynnika chłodniczego. Dodatkowo zamontowane podwójne drzwi umożliwiają szybki serwis pompy ciepła, dzięki temu nie obaw odnośnie długich przerw w pracy urządzenia. Pompy ciepła Hyundai Monoblok wyposażone są również w nowoczesne sterowniki, dzięki którym bez problemu można monitorować pracę systemu oraz dokonywać różnorodnych zmian ustawień. Interfejs użytkownika dołączony do pompy pozwala na wybór trybu pracy, ustawienie harmonogramu oraz daje możliwość śledzenia listy występujących błędów. Możliwe jest zdalne sterowanie i poprzez Wi-Fi. Innowacyjność i uniwersalność proponowanych przez nas pomp ciepła polega na tym, iż pozwalają one na wybór kilku trybów pracy. To nie tylko ogrzewanie, ale również chłodzenie i możliwość przygotowania ciepłej wody użytkowej. Dzięki temu nie ma konieczności montowania osobnego klimatyzatora czy urządzenia grzewczego na wodę. Pompy ciepła są energooszczędne i w pełni ekologiczne, gdyż mają neutralny wpływ na środowisko naturalne. Wybierając pompę ciepła Hyundai Monoblok można mieć pewność jej niezawodnej pracy i wydajności przy nawet bardzo niskich temperaturach. Są to urządzenia, które zapewniają maksymalny komfort użytkownikom, są trwałe i szczelne, dzięki temu nie ma konieczności dokonywania okresowej kontroli szczelności. 

Poszukując odpowiedniej pompy ciepła, polecamy wybór marki Hyundai. Pompa ciepła Monoblok to niezwykle trwałe i wydajne urządzenie, które jest komfortowe w użytkowaniu. Dodatkowo to w pełni ekologiczna forma ogrzewania, która z pewnością wpłynie na zdrowie mieszkańców i środowiska naturalnego. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdziecie Państwo wiele urządzeń o różnej mocy, dzięki temu mogą być w pełni dopasowane do potrzeb ogrzewanego budynku. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl