do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Pompy ciepła KaiSai

Pompy ciepła są obecnie jednym z najczęściej wykorzystywanych rozwiązań grzewczych. Producent takich urządzeń, KaiSai, to marka własna polskiej grupy Klima-Therm. Produkty wytwarzane są przy wykorzystaniu doświadczeń polskich, japońskich oraz chińskich producentów. Dzięki temu połączeniu mają szansę powstać pompy najwyższej jakości.

Pompy ciepła KaiSai – dla kogo?

Pompy ciepła typu powietrze-woda oferowane przez markę są odpowiednie do montażu zarówno w domach i budynkach mieszkalnych, jak i w biurach oraz budynkach użyteczności publicznej. Wybór urządzenia typu monoblok lub split umożliwia dostosowanie go do potrzeb użytkownika tak, by wykorzystać wyłącznie przestrzeń na zewnątrz i zostawić wnętrze budynku do dyspozycji lub urządzić pomieszczenie techniczne w celu umieszczenia modułu wewnętrznego pompy. Produkty sprawdzą się w nowym budownictwie i budynkach poddawanych modernizacji.

Czym różnią się pompy ciepła typu monoblok i split?

Pompy ciepła typu monoblok pobierają energię z powietrza, by wykorzystać ją do ogrzania domu lub przygotowania CWU. Te urządzenia posiadają też wbudowany w jednostkę zewnętrzną czynnik chłodzący. Pompa zapewnia dobrą izolację termiczną, cichą pracę i pozwala oszczędzić miejsce. Jej konstrukcja umożliwia łatwy dostęp do elementów zewnętrznych i dużą swobodę przy montażu sterownika. Pozwala też na szybką i łatwą zmianę parametrów, a także monitorowanie ich w czasie rzeczywistym.

Pompy ciepła typu split posiadają niezależną jednostkę wewnętrzną połączoną w elastyczny sposób z elementem zewnętrznym. Zapewnia to łatwy dostęp do komponentów hydraulicznych i odporność przewodu hydraulicznego na zamarzanie, nawet w przypadku długiego braku zasilania. Wygodna eksploatacja sprawia, że pompy te są idealne zarówno dla właścicieli domów jednorodzinnych, jak i sklepów, powierzchni biurowych oraz lokali usługowych. Marka KaiSai posiada w swojej ofercie urządzenia obu typów – należy zwrócić na to uwagę przy wyborze produktu z konkretnej serii.

Pompy ciepła KaiSai Eco Home

Pompy ciepła KaiSai z serii Eco Home charakteryzują się eleganckim wyglądem i cichą pracą. Przeznaczone są zarówno do domów jednorodzinnych, jak i obiektów handlowych i usługowych. To urządzenia wielofunkcyjne umożliwiające ogrzanie lub ochłodzenie budynku, a także przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Inwerterowa sprężarka i grzałki elektryczne wspomagają pracę pompy w przypadku niskich temperatur na zewnątrz. Dodatkowo cechą urządzeń jest ich wysoka energooszczędność. Odpowiednie parametry sprawiają, że sprawdzą się one w każdym rejonie Polski, zarówno przy ogrzewaniu podłogowym i grzejnikowym, jak i przy wykorzystaniu klimakonwektorów. Pompy ciepła KaiSai dostępne są w różnych mocach nominalnych. Każdy wybierze model spełniający najlepiej jego wymagania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl