do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • Cena:

POMPY CIEPŁA PANASONIC

Pompy ciepła z każdym kolejnym rokiem cieszą się coraz to większym zainteresowaniem. Są energooszczędne, ekologiczne, a w dodatku są inwestycją, której zakup się zwraca. Szczególne miejsce wśród producentów pomp ciepła zajmuje japońską koncern Panasonic. Firma ta od lat zajmuje się systemami ogrzewania, a ich innowacyjne pomysły nie raz wytyczały nowe trendy w branży.

 

Pompa ciepła Panasonic – gwarancja wysokiej jakości

Panasonic to firma, która istnieje od ponad 100 lat. Pierwszą pompę ciepła koncern wdrożył już w 1973 roku. Od niemalże 50 lat Panasonic udoskonala więc swoje kolejne dzieła, sprawiając, że stają się bardziej wydajne, kompaktowe oraz przyjazne środowisku. Nic więc dziwnego, że firma ta stała się jednym z liderów wśród producentów pomp ciepła na całym świecie. Obecnie Panasonic posiada niemalże 300 zakładów produkcyjnych, w których powstają także wysokiej jakości pompy ciepła.

 

Zalety pomp ciepła marki Panasonic 

Kilkadziesiąt lat doświadczenia w produkcji pomp ciepła sprawia, że produkty Panasonic wyróżniają się pod wieloma względami. Do najważniejszych ich zalet należą:

 • Wysoka wydajność – pompy ciepła Panasonic nie zawodzą nawet przy temperaturze -20 °C. W dodatku wpływają korzystnie na niższe rachunki – w niektórych nawet do 80%.
 • Funkcjonalność – można je podłączyć do istniejącego lub nowego kotła, A nawet i fotowoltaiki, która pomoże obniżyć koszty eksploatacji instalacji.
 • Ciekawy design – produkty Panasonic są dopracowane pod każdym względem, również wizualnym. Wyróżnia je wysoka estetyka i staranne wykonanie.
 • Cicha praca – wiele z modeli pomp zostało wyposażonych w nocny tryb pracy, który sprzyja redukcji hałasu
 • Łatwa obsługa – z poziomu wyświetlacza, za pomocą pilota lub zdalnie poprzez komputer, tablet lub smartfona z dostępem do Internetu.
 • Technologia – producent wciąż ulepsza swoje pompy ciepła, np. redukując ich wpływ na degradację środowiska. Nowoczesne technologie są nastawione na proekologiczne działania, w tym walkę z globalnym ociepleniem.
 • Atrakcyjna cena – Panasonic dla o swoich klientów i przykłada starań do tego, by wysoką jakość produktów szła w parze z atrakcyjną ceną pomp ciepła i innych produktów sygnowanych nazwą tej marki.

 

Pompy ciepła Panasonic – ile kosztują?

Cena pomp ciepła marki Panasonic uzależniona jest od kilku ważnych czynników. Na koszt produktu wpływają m.in.:

 • Parametry urządzenia – o tym, ile kosztuje pompa Panasonic, decyduje m.in. moc urządzenia, a więc od mocy, ilość pobieranej przez nie energii, stopień pokrycia zapotrzebowania na moc cieplną oraz jego pojemność. Im większa będzie moc urządzenia, tym tańsza w utrzymaniu będzie pompa. Niestety jednak wyższa będzie również jej cena.
 • Zastosowanych w nich innowacji i technologii – które wpływają na komfort użytkowania pompy ciepła.
 • Powierzchni budynku oraz sposobu jego ogrzewania.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem pomp ciepła Panasonic w sklepie Hojero.pl, a w razie pytań – do kontaktu z naszym zespołem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl