Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Projekt i Wycena Instalacji klimatyzacji w Domu Jednorodzinnym

Znaleziono produktów: 1
Projekt i Wycena Instalacji klimatyzacji w Domu Jednorodzinnym
Projekt i Wycena Instalacji klimatyzacji w Domu Jednorodzinnym
Producent: HOJERO
Cena: 194,00 zł (netto: 157,72 zł )

Instalacja klimatyzacji w domu jednorodzinnym

Odpowiednia instalacja klimatyzacji w domu jednorodzinnym przynosi wiele korzyści. W okresie letnim jest doskonałą formą chłodzenia. Ponadto wpływa na oczyszczenie powietrza w pomieszczeniach z różnorakich wirusów oraz bakterii. Jeśli decydujesz się na montaż instalacji klimatyzacji warto zrobić jej wstępną wycenę. Dzięki temu możesz zwrócić uwagę na wiele aspektów i zminimalizować niektóre koszty. Im wycena będzie dokładniejsza, tym mniej nakładu pieniężnego zainwestujesz w instalację. 

Producent Hojero istnieje na rynku od 2007 roku. Od tego czasu buduje swoją tradycję i tworzy sprzęt wysokiej jakości. W swojej ofercie posiada możliwość zakupu projektu wraz z wyceną instalacji klimatyzacji w domu jednorodzinnym. 

 

Hojero- projekty instalacji

Projekt poglądowy z wyceną- zawiera dokumentację ze szkicem instalacji. Dodatkowe informacje to lista i wycena materiałów, pozwalających wykonać wentylację mechaniczną

Projekt poglądowy z pieczątką urzędu i wyceną- w jego skład wchodzi lista materiałów i wycena instalacji klimatycznej oraz jej dokumentacja ze szkicem i pieczątką.

 

Co wchodzi w skład projektu?

Żeby projekt był dobrą podstawą do wykonania instalacji musi być niezwykle dokładny. Sprzęt od producenta Hojero wyróżnia się dbałością o każdy, najmniejszy detal. Dzięki temu w przyszłości zminimalizujesz ryzyko wystąpienia usterek. W skład projektu wchodzi kilka aspektów:

opis i rysunek techniczny- Przedstawia rozmieszczenie instalacji oraz umiejscowienie rekuperatora.

prawidłowa dokumentacja- Wszystkie elementy wykonywane są zgodnie z normami budowlanymi i wentylacyjnymi w Polsce.

wycena projektu- Projekt zawiera całościową wycenę projektu oraz poszczególne koszty materiałów, potrzebnych do montażu instalacji. W sprawie ewentualnych poprawek, należy skonsultować się z projektantem. Każda poprawka zgodna jest z indywidualnym kosztorysem producenta.

możliwość poglądu w różnym formacie- Producent oferuje ukazanie projektu drogą elektroniczną. Dzięki temu masz możliwość odtworzenia dokumentu w różnych formatach. Jeśli interesuje cię konkretny typ pliku, otrzymasz go na życzenie.

bezpieczeństwo- projekt z urzędową pieczątką dostarczany jest przez kuriera w czterech egzemplarzach. Firma wysyłkowa może dowieźć dokumenty w dowolne, wybrane przez Ciebie miejsce.

 

Instalacja klimatyzacji Hojero- na co zwrócić szczególną uwagę?

Decydując się na instalację od Hojero musisz pamiętać, że projekt nie zakłada uwzględnienia gruntowego glikolowego wymiennika ciepła oraz samej pompy ciepła. Dodatkowo jest wykonywany wyłącznie dla wentylacji o przekroju przewodu Ø50 lub Ø75. Każdy projekt jest realizowany w przeciągu siedmiu dni roboczych. Musisz posiadać rzuty poszczególnych kondygnacji budynku z opisem ich przeznaczenia, przekroje wysokościowe oraz powierzchnię wszystkich pomieszczeń. Ponadto możesz zasugerować cenne uwagi. Wszystkie projekty tworzone są pod indywidualne wytyczne klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl