Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Energooszczędność jest jednym z najważniejszych aspektów, o których myśli się podczas budowania własnego domu. Odpowiednio dobrany system rekuperacyjny zapewnia nie tylko wentylacje, ale przy okazji również dodatkowe źródło ciepła. Nasz sklep oferuje Państwu najlepsze urządzenia, umożliwiające ergonomiczne i oszczędne rozwiązania. Rekuperatory Ventia stanowią jedne z najchętniej wybieranych modeli przez naszych klientów, z uwagi na ich uniwersalność oraz bezawaryjność. 

Dlaczego warto zainwestować w dobry rekuperator?
W doskonale wyizolowanych budynkach, w których nie występują nieszczelności, coraz częściej można spotkać się z problemem zawilgocenia. Zbierająca się wilgoć wewnątrz pomieszczeń jest powodem pojawiania się na ścianach grzybów i pleśni, które są niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Ponadto, brak przepływu powietrza powoduje trudność w wykonaniu podstawowych czynności domowych. Dobrej jakości rekuperator umożliwia swobodny przepływ powietrza w budynku. Praca urządzenia opiera się na wymianie zanieczyszczonego powietrza z pomieszczeń na to świeże, pochodzące z zewnątrz. Zanim czyste powietrze trafi z powrotem wewnątrz budynku, rekuperator zajmuje się jego ogrzaniem. Efektem pracy urządzenia jest więc nie tylko bieżąca wentylacja pomieszczeń, ale również ich dodatkowe ogrzanie. Posiadając sprawny rekuperator można więc liczyć na obniżenie rachunków za ogrzewanie domu

Choć na rynku istnieje wiele modeli rekuperatorów, warto zwracać uwagę na oferty pochodzące od renomowanych producentów. Rekuperatory Ventia cieszą się doskonałą opinią klientów, z uwagi na ich kompleksowy charakter oraz doskonałą trwałość. 

Rekuperatory Ventia - uniwersalne rozwiązanie
Centrale wentylacyjne producenta Ventia stanowią innowacyjne urządzenia, oferujące właścicielowi znaczną oszczędność. O popularności urządzeń tej marki świadczy ich bezawaryjność oraz wysoka wydajność. Oprócz tego, rekuperatory Ventia zostały stworzone w taki sposób, aby ich estetyka miała uniwersalny charakter. Te wszystkie aspekty składają się na kompleksowe urządzenia, umożliwiające sprawną wentylacje pomieszczeń.

W naszym sklepie znajdą Państwo najwyższej jakości produkty rekuperacyjne, stworzone przez renomowanych producentów. Rekuperatory marki Ventia stanowią uniwersalne rozwiązanie, zarówno dla niewielkich domów jednorodzinnych, jak również tych o większych przestrzeniach użytkowych. Inwestycja w dobrej jakości rekuperator to gwarancja wydajnego wykorzystania naturalnych źródeł energii, a co za tym idzie - znacznej oszczędności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl