do kasy suma: 0,00 zł

Rekuperator z wymiennikiem przeciwprądowym DUPLEX 400 EASY z regulatorem CPA
Rekuperator z wymiennikiem przeciwprądowym DUPLEX 400 EASY z regulatorem CPA
Producent: ATREA
Cena: 7 960,06 zł (netto: 6 471,59 zł )
szt.

W ofercie naszego sklepu, pośród wielu urządzeń, nie mogło zabraknąć tak ważnej pozycji jaką bez wątpienia są rekuperatory ATREA, które również znajdą Państwo u nas w bardzo korzystnych i konkurencyjnych cenach.

Rekuperatory to urządzenia, które stosuje się w systemach wentylacyjnych w celu przeprowadzenia rekuperacji, czyli odzyskiwania ciepła z powietrza wywiewanego z instalacji przemysłowej lub po prostu z budynku. Rekuperator to dokładniej rzecz ujmując: wymiennik ciepła wykorzystywany do przekazania ciepła z powietrza wydmuchiwanego do nadmuchiwanego. Urządzenia te mogą mieć różne konstrukcje mechanizmów odpowiedzialnych za pracę. Mogą być to rekuperatory z czynnikiem pośrednim jak freon czy glikol, z obiegiem wymuszonym jak pompy ciepła lub samoczynnym (rurka ciepła). Produkowane są też rekuperatory przekazujące ciepło przez przegrodę płytową (krzyżowe, przeciwprądowe).

Oferowane natomiast przez nas rekuperatory ATREA to produkty najwyższej jakości, gwarantowanej nie tylko przez nasz sklep, ale także markę producenta. Firma ATREA ma bowiem wieloletnią tradycję i olbrzymie doświadczenie w dziedzinie mikroklimatu w pomieszczeniach z naciskiem na odzyskiwanie ciepła odpadowego. Założona została w 1990 roku przez Petra Moraveka – wybitnego inżyniera, posiadacza licznych świadectw patentowych dotyczących wzorów przemysłowych i innowacji technologicznych. Dziś z powodzeniem działa na rynkach Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Holandii czy Włoch, a także w wielu innych krajach. Firma ATREA uchodzi za pionierską pod względem stosowania wielu rozwiązań uważanych dziś za standardy budownictwa energooszczędnego. W tym także rekuperacji, produkując najwyższej klasy rekuperatory i cały czas gruntując swoją pozycję jednego z liderów branży.

Rekuperacja to proces, dzięki któremu można znacznie ograniczyć straty ciepła wynikające z wentylacji budynku. Rekuperatory pozwalają na zmniejszenie energii niezbędnej do ogrzania nawiewanego powietrza nawet o 80%. Dlatego też zgodnie z przepisami obowiązkiem jest stosowanie rekuperacji w nowych obiektach budowlanych przeznaczonych dla sporej liczby osób. W naszym sklepie znajdą Państwo między innymi rekuperatory ATREA z flagowej serii DUPLEX z regulatorami (w tym centrale wentylacyjne), które zyskały ogromną popularność wśród fachowców i uważane są za jedne z najlepszych dostępnych obecnie na rynku. Kupując u nas te urządzenia macie Państwo gwarancję jakości sprzętu oraz konkurencyjnej ceny i dobrej obsługi na każdym etapie zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl