do kasy suma: 0,00 zł

Rekuperatory Aeris

Wentylacja pomieszczeń jest jedną z kluczowych kwestii o jakiej powinni pomyśleć właściciele domów jednorodzinnych czy lokali usługowych. Wpływa na funkcjonowanie domowników, ich zdrowie i samopoczucie. Już na etapie budowy czy remontu domu, warto pomyśleć o zakupie rekuperacji. Dzięki niej możliwe jest generowanie sporych oszczędności na ogrzewaniu poprzez odzysk ciepła, a także usuwanie zanieczyszczeń i nadmiaru wilgoci. W naszej ofercie znajdziecie rekuperatory centrale Aeris, które posiadają doskonałe parametry, wysoką jakość wykonania i trwałość. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku pytań do kontaktu.

 

Dlaczego warto postawić na rekuperatory Aeris?

Rekuperatory Aeris to nowoczesne urządzenia, które wyróżniają się doskonałą jakością wykonania. Wśród dostępnych w naszej ofercie urządzeń można znaleźć wiele rekuperatorów o różnych parametrach. Warto zerknąć na rekuperator przeciwprądowy Itho150. Wyróżnia się wysoką klasą energetyczną oraz niewielki rozmiar, dzięki czemu zmieści się nawet w ciągu szaf kuchennych czy w zabudowie szaf wnękowych. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnym budownictwie, gdzie ogromną wagę przywiązuje się do energooszczędności budynków i utrzymaniu jak najlepszego stanu powietrza. Doskonałym wyborem może okazać się również rekuperator AERISnext 450. Posiada wyjątkowy wymiennik ciepła, wymiennik przeciwprądowy, którego wydajność sięga aż 94% a wydajność nominalna 450 m3/h. To doskonały wybór dla nowoczesnych i energooszczędnych domów, budowanych jako domy inteligentne.

 

Rekuperatory Aeris - zapewnij zdrowe powietrze w domu

Rekuperatory to w ostatnich latach jedne z najchętniej wybieranych urządzeń. Wynika to z ich funkcjonalności. To cała masa korzyści dla zdrowia oraz możliwość zmniejszenia kosztów utrzymania budynku. Rekuperacja, dzięki wymianie powietrza pozwala na poprawę samopoczucia, podnosi komfort funkcjonowania oraz gwarantuje dobry sen. Taka wentylacja jest doskonałym wyborem dla osób, które cierpią na alergię czy częste infekcje dróg oddechowych. Kupując rekuperatory Aeris można mieć pewność poprawy samopoczucia i funkcjonowania domowników. Warto wiedzieć, że przy zakupie urządzenia nie ma potrzeby inwestowania w kominy wentylacyjne. Dodatkowo możliwe jest wygenerowanie sporych oszczędności na ogrzewaniu, gdyż rekuperacja pozwala na maksymalny odzysk ciepła przy jednoczesnej wymianie powietrza. To inwestycja na lata, która z pewnością wpłynie na zdrowie mieszkańców domu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty zakupu naszych zaawansowanych rekuperatorów Aeris. Wyróżniają się doskonałą jakością wykonania i niezwykłą trwałością. To doskonały wybór, co może potwierdzić masa zadowolonych klientów. Zachęcamy do zakupów, a w przypadku pytań do kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze jak najlepszego urządzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl