do kasy suma: 0,00 zł

W ofercie naszego sklepu znaleźć można nowoczesne rekuperatory Aeris, które sprawdzą się w wielu miejscach. Oferujemy kompleksową ofertę na najwyższym poziomie. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie doboru sprzętu. Proces wyboru nie zawsze jest łatwy, dlatego pomoc specjalisty jest na wagę złota. Już teraz można dobrać idealny sprzęt, zgodny ze swoimi oczekiwaniami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rekuperatorów Aeris. 

 

Rekuperatory Aeris

Warto zauważyć, że rekuperatory Aersi są aktualnie jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń na rynku central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Spełniają także wymogi programu rządowego o nazwie Czyste Powietrze. Producent stawia na niezawodne technologie, takie jak masowy pomiar powietrza, czy też technologia adaptacji klimatu. Budowa wymiennika ciepła może bazować na szlifie brylantowym, co odpowiada za optymalny przepływ powietrza. Jeśli postawimy na takie urządzenie, zyskamy pewność najlepszej jakości i niezawodnego działania. Podczas doboru nie zapominajmy o wielkości wymiennika. Odpowiednie dopasowanie pozwoli zachować wysoki poziom odzysku ciepła z powietrza wywiewanego z wnętrza. Klienci doceniają fakt, że rekuperatory mają wysokie parametry izolacji centrali, plisowane filtry i możliwość sterowania urządzeniem mobilnie. Inteligentne domy z rekuperacją są coraz częściej spotykane w naszym kraju. 

 

Jakie zalety ma rekuperacja?

Rekuperator Aeris daje na pewność, ze przez cały czas oddychamy świeżym powietrzem. Bez względu na pogodę, powietrze w domu ulega wymianie za pomocą rekuperatora. Filtracja powietrza nawiewanego jest bardzo dobrą ochroną przed smogiem. Mechaniczna wentylacja wpływa na możliwość filtracji powietrza nawiewanego. Poziom filtracji zależny jest od klasy filtra. Nie bez znaczenia jest oszczędność na ogrzewaniu. Raz wytworzone ciepło stosowane jest ponownie. W miesiącach zimnych rachunki za ogrzewanie mogą spaść nawet o połowę w porównaniu do wentylacji grawitacyjnej. Wymiennik ciepła urządzenia przekazuje energię z powietrza wywiewanego do strumienia powietrza nawiewanego. Dom dzięki takiemu rozwiązaniu ma mniejsze zapotrzebowanie na pierwotną energię. 

 Oferujemy nowoczesne rekuperatory, które doskonale pasują do wielu budynków. Sporą popularnością na rynku cieszą się modele Aeris. U nas znajdziesz przeciwprądową centralę wentylacyjną, która daje wiele możliwości. Montaż urządzenia jest zadaniem dla specjalisty. W każdym domu warto zamontować taki sprzęt, jaki wpłynie na komfort wszystkich domowników. Aeris to marka ceniona już od wielu lat. Producent cały czas poszerza ofertę, tak aby dawać nam to, co najlepsze. Bogata oferta naszego sklepu sprawia, że każdy odbiorca znajdzie idealny rekuperator. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i wyboru idealnego rozwiązania dla domu lub firmy.  

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl