do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Skrzynki owalne rozprężne

Znaleziono produktów: 1
SKRZYNKA 2x 50x102/125 ROZPRĘŻNA PROSTA IPSSP OWALNA  METALOWA  STALOWA  OCYNKOWANA
SKRZYNKA 2x 50x102/125 ROZPRĘŻNA PROSTA IPSSP OWALNA METALOWA STALOWA OCYNKOWANA
Producent: HOJERO
Cena: 117,53 zł (netto: 95,55 zł )
szt.

Skrzynki owalne rozprężne - funkcjonalność i nowoczesność

Skrzynki rozprężne są jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego systemu rekuperacji - dużego czy małego. Jednym z najpopularniejszych wariantów dostępnych na rynku są owalne skrzynki rozprężne. Od standardowych różnią się one przede wszystkim kształtem profilu przekroju króćca. Nie są okrągłe - jak to ma miejsce zazwyczaj - ale owalne, czyli nieco "spłaszczone". Ma to wpływ zarówno na rozmiary samej skrzynki, jak i możliwości jej umiejscowienia w obiektach. Na co warto zwrócić uwagę?

 

Jakie warianty owalnych skrzynek rozprężnych oferujemy?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo rozprężne skrzynki owalne wyposażone w jeden lub dwa króćce. Oferujemy wybór pomiędzy klasycznymi zakończeniami króćców, jak i wersjami samouszczelniającymi, które często okazują się dużo bardziej funkcjonalne od tradycyjnych. Ponadto - proponowane przez nas skrzynki owalne rozprężne można łączyć albo z elastycznymi kanałami owalnymi, albo z kanałami sztywnymi. Bardzo ważne jest to, aby zwrócili Państwo uwagę na kompatybilność poszczególnych komponentów podczas ich wyboru. W razie problemów zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

 

Z jakich materiałów produkuje się skrzynki owalne rozprężne?

Podstawowym materiałem, z którego są wykonane oferowane przez nas owalne skrzynki rozprężne jest stal z dodatkiem cynku. Charakteryzuje się ona wysoką wytrzymałością mechaniczną, a także odpornością na przeciążenia i korozję oraz inne, destruktywne czynniki zewnętrzne. Króćce niektórych produktów z naszej oferty są wykonane z tworzywa sztucznego, przy zachowaniu metalowej konstrukcji reszty skrzynki.

 

W jakich obiektach sprawdzą się rozprężne skrzynki owalne?

Cechą znamienną dla owalnych puszek rozprężnych są nieco inne wymiary samej skrzynki. W stosunku do tradycyjnych jest ona szersza i bardziej płaska. Z tego powodu doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie wysokość dostępnej przestrzeni jest mocno ograniczona. Najlepszym przykładem będą tutaj sufity średniej wielkości zabudowań. Zazwyczaj jest tam dosłownie kilkadziesiąt centymetrów wolnego miejsca, które trzeba wykorzystać. Tradycyjne skrzynki rozprężne i kanały wentylacyjne wchodzą tam "na styk" - podczas gdy rozprężne puszki owalne wpasowują się idealnie, z zapasem!

 

Oferta rozprężnych skrzynek wentylacyjnych owalnych w sklepie internetowym Hojero.pl

Sklep internetowy Hojero.pl funkcjonuje w branży wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji od lat. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować atrakcyjne i funkcjonalne rozwiązania przy utrzymaniu niskiej ceny. Warto pamiętać, że oprócz dostarczenia wszystkich elementów konstrukcyjnych dowolnego systemu z chęcią podejmiemy się również zadania montażu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl