do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Skrzynki samouszczelniające rozdzielacze PREMIUM+

Znaleziono produktów: 34

Skrzynki rozdzielcze samouszczelniające

Rozdzielacze z funkcją samouszczelniania są jednym z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań w zakresie montażu systemów rekuperacji. Pozwalają znacznie ułatwić proces budowy instalacji, a także go przyspieszyć. Pozwala to zaoszczędzić czas, środki i pieniądze. Przy okazji też zmniejsza się ryzyko powstania uchybień instalacji w wyniku błędu montażowego. Skrzynki samouszczelniające należą co prawda do produktów PREMIUM - ich cena nie jest jednak wygórowana, co pozwala na zakupienie ich praktycznie przez każdego.

 

 Najwyższej jakości materiały i ich wpływ na trwałość instalacji

Podczas zakupu i montażu systemu rekuperacji jednym z najważniejszych czynników jest to, z jakich materiałów są wykonane elementy konstrukcyjne. Bardzo istotny jest również sposób ich wykończenia. Samouszczelniające skrzynki rozdzielcze dostępne w ofercie Hojero.pl są wykonane z wysokiej jakości stali, pokrytej gęstą, cynkową powłoką. Dzięki temu produkty są odporne nie tylko na uszkodzenia i przeciążenia mechaniczne, ale również destruktywne działanie czynników zewnętrznych. Warstwa cynku zabezpiecza stal między innymi przed wilgocią czy skrajnymi zmianami temperatury.

 

Jak działają skrzynki samouszczelniające PREMIUM?

Każda skrzynka samouszczelniająca rozdzielcza, którą oferuje nasz sklep internetowy, posiada stalowy króciec, wyposażony w gumową uszczelkę. Dzięki temu wystarczy połączyć skrzynkę z kanałem wentylacyjnym. Już pojedyncza uszczelka gwarantuje wysoki poziom szczelności. Jednak w celu maksymalizacji jakości rozwiązania, skrzynki z naszej oferty zostały wyposażone również w dodatkowe uszczelnienie, które znajduje się przy przyłączu króćca kanału. 

 

Nowoczesna technologia produkcji skrzynek samouszczelniających - trwałość i precyzja

Elementy konstrukcyjne skrzynek samouszczelniających PREMIUM są wytwarzane z wysokogatunkowej stali, przy wykorzystaniu technologii laserowej. Dzięki temu każda część montażowa jest ściśle dopasowana do pozostałych. Stanowi to gwarancję trwałości i absolutnej szczelności na lata. W przypadku awarii lub uszkodzeń systemu bardzo łatwo jest również o wymianę poszczególnych elementów. Dzięki idealnemu dopasowaniu nie wypaczają one bowiem kanałów i innych segmentów instalacji.

 

Najwyższa jakość samouszczelniających skrzynek rozdzielczych w sklepie internetowym Hojero.pl

Wszystkie skrzynki rozdzielcze samouszczelniające PREMIUM, które oferujemy, są wykonane zgodnie z globalnymi standardami jakości. Odporne na korozję i działanie czynników zewnętrznych, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty i oznaczenia. Hojero.pl to miejsce, gdzie znajdą Państwo wszystko, czego potrzeba do montażu wydajnej, taniej i wytrzymałej instalacji rekuperacji, wentylacji czy klimatyzacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl