do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Skrzynki samouszczelniające rozprężne PREMIUM+

Znaleziono produktów: 21

Skrzynki rozprężne znajdą swoje zastosowanie w instalacjach zarówno wysoko jak i niskociśnieniowych. Ich zadaniem jest zmniejszanie prędkości powietrza przepływanego przez nawiewniki, poprzez rozprężanie nawiewanego powietrza. Stosowane są jako element przyłączeniowy okrągłych anemostatów, a ich montaż wykonywany jest najczęściej na podwieszanych stropach, które następnie podłączane są do sieci. Są one nieodłącznym elementem każdej instalacji wentylacyjnej, zarówno domowej jak i przemysłowej. Warto także pamiętać, że służą one nie tylko do rozprężania powietrza, a także bardzo często znacznie przyczyniają się do redukcji hałasu całej instalacji.

Skrzynki samouszczelniające premium

Skrzynki wentylacyjne samouszczelniające premium, wyróżniają się brakiem konieczności dodatkowego uszczelnienia, a co za tym idzie ich montaż jest znacznie prostszy i bezinwazyjny. Wejścia kanałów zostały wyłożone gumą, co znacząco wpływa na trwałość uszczelnienia, a także obniżamy w ten sposób ryzyko nieprawidłowego zamocowania uszczelki jak może mieć to miejsce w przypadku skrzynek tradycyjnych. Dzięki temu możemy być pewni, że nasza wentylacja będzie szczelna przez długie lata.

Skrzynki znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania, dzięki zastosowaniu stali wysokiej jakości. Dają one gwarancję długiej żywotności, nawet w bardziej ekstremalnych warunkach. Trwałe zespolenie z puszką sprawia, że nie występuje ryzyko obluzowania, bądź przetarcia. Niewątpliwą zaletą oferowanych przez nasz sklep skrzynek, jest zastosowanie powłoki cynkowej wysokiej gęstości, którą cechuje nie tylko bardzo długa żywotność i bezawaryjność, a także bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, ze względu na swoją odporność na temperaturę. Takie parametry znacznie zmniejszają możliwość wystąpienia pożaru całej instalacji.

Gwarancja jakości

Zastosowanie stalowego króćca z gumową uszczelką gwarantuje łatwy i bezpieczny montaż, a także szczelność całej instalacji. Oferowane przez nas produkty w procesie produkcji wycinane są laserowo, dzięki czemu możemy mieć pewność że wszystkie elementy będą idealnie spasowane, a estetyka wykonania będzie stała na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie skrzynki rozprężne na naszej stronie posiadają klasę szczelności "C" dzięki czemu można stosować je także w systemach, w których zwiększony jest poziom ciśnienia (Nadciśnienie Pmax = 2000 Pa, podciśnienie Pmax 750 Pa) oraz o zwiększonej efektywności energetycznej.

Dzięki zastosowaniu opatentowanego systemu króćca samouszczelniającego, nie musimy się martwić o szczelność połączenia nawet bez stosowania uszczelek. Zyskujemy dzięki temu możliwość szybkiego i sprawnego montażu, a także pewność szczelnej i trwałej instalacji. Warto także wspomnieć, że podczas procesu produkcji do łączenia elementów zestawu wykorzystywana jest metoda zaprasowywania. Dzięki temu powłoka z ocynku zostaje zawsze w miejscu łączenia, co znacząco wpływa jej jakość. Kształtki oferowane w naszych produktach posiadają ranty montażowe, dzięki czemu mocowanie systemu jest niezwykle proste, i nie wymagają dodatkowej ingerencji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl