Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • Cena:

Skrzynki i puszki wentylacyjne

Znaleziono produktów: 230
8x75/160mm Skrzynka rozdzielacza jednorzędowego IZOLw z uszczelką i izolacją kauczukową PREMIUM
8x75/160mm Skrzynka rozdzielacza jednorzędowego IZOLw z uszczelką i izolacją kauczukową PREMIUM
Producent: HOJERO
Cena: 210,58 zł 233,98 zł (netto: 171,20 zł 190,23 zł )
szt.
  • promocja
8x75/160mm Skrzynka samouszczelniająca rozdzielacza jednorzędowego IZOLw z uszczelką i izolacją kauczukową  PREMIUM+
8x75/160mm Skrzynka samouszczelniająca rozdzielacza jednorzędowego IZOLw z uszczelką i izolacją kauczukową PREMIUM+
Producent: HOJERO
Cena: 239,40 zł 266,00 zł (netto: 194,63 zł 216,26 zł )
szt.
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Kategoria sklepu Hojero zatytułowana "Skrzynki i puszki wentylacyjne" dla Twojej wygody została podzielona na mniejsze podsekcje: skrzynki wentylacyjne stalowe, samouszczelniające PREMIUM, z tworzywa, owalne oraz na sekcję dotyczącą wycen. Jesteśmy przekonani, że znacznie ułatwi to wybór najlepszej puszki lub akcesoriów do niej.

Stalowe puszki wentylacyjne podzieliliśmy na rozprężne i rozdzielcze. Chętnie wybieranym przedmiotem w tej sekcji jest skrzynka rozprężna IPSK 3x75/160 stalowa metalowa ocynkowana. Dostępne są również skrzynki rozprężne przelotowe oraz warianty z tak zwanym długim odejściem. Skrzynki rozdzielcze przydają się podczas modyfikacji systemu wentylacyjnego. Skrzynki te charakteryzują się długą żywotnością, osiągalną dzięki ocynkowi oraz świetnym wygłuszeniem, co przekłada się na niewielkie straty energii. Specjalne ranty ułatwiają montaż. W naszej stałej ofercie dostępne są rozdzielacze jednorzędowe oraz dwurzędowe. Jednorzędowe rozdzielacze produkowane są w odmianach kątowych o różnej ilości wylotów. Może to być nawet 18 kanałów o przekroju 75 milimetrów każdy. Króciec z uszczelką sprawia, że połączenia są bardzo szczelne, a sam montaż prosty i szybki.

Warto wspomnieć również o skrzynkach wentylacyjnych PREMIUM, występujących zarówno jako skrzynki rozprężne, jak i rozdzielcze. 275 gramów ocynku na metr kwadratowy oraz dodatkowe uszczelnienie króćca przyłącza kanału zapewniają świetną jakość połączenia. Wysoka klasa szczelności, samouszczelniające się przyłącze oraz laserowo wycinane elementy sprawiają, że skrzynki PREMIUM świetnie nadają się do systemów o większym poziomie ciśnienia (między innymi o nadciśnieniu Pmax = 2000 Pa oraz podciśnieniu Pmax = 750 Pa).

Skrzynki wentylacyjne z tworzywa to, na przykład, plastikowy moduł skrzynki nawiewno-wyciągowej, dostosowany do karbowanych rur wewnętrznych. Jest to element modularny, przeznaczony do instalacji wentylacyjnych przewodów.

Na stronach poszczególnych modeli umieściliśmy bardzo przydatne instrukcje montażu w formie zdjęć - pomogą one w rozwianiu jakichkolwiek wątpliwości. Skrzynki rozdzielcze z tworzywa to na przykład rozdzielacz kątowy z plastiku, przeznaczony do wentylacji nawiewno-wywiewnej zarówno w suficie, jak i wylewkach.Tego typu rodzielacze są bardzo lekkie i doskonale spełniają swoją rolę przy podłączaniu do nich odpowiednich rur wentylacyjnych. Przykładowe typy tych produktów to 12xfi75, 9xfi75 oraz 6xfi75 - poszczególne liczby oznaczają ilość dostępnych przyłączy rur. Polecamy również elementy do samodzielnego złożenia.

Skrzynki wentylacyjne owalne to specyficzne elementy do łączenia kanałów owalnych. Są wykonane z doskonałej jakości plastiku. Polecamy zapoznanie się z pełną ofertą owalnych skrzynek rozdzielczych i rozprężnych wykonanych z tworzywa. Oferujemy także akcesoria takie jak kolanka.

Na samym końcu chcielibyśmy zachęcić do skorzystania z usługi wyceny niestandardowej skrzynki rozprężnej / rozdzielczej. Po opisaniu skrzynki wyślemy maila z wyceną lub oddzwonimy na podany przez Ciebie numer.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl