Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • Cena:

Skrzynki z tworzywa rozprężne

Znaleziono produktów: 11

Aby zadbać o odpowiedni system wentylacji w naszych domach, należy szczególnie zadbać o prawidłową jakość powietrza. Niezależnie od zmiennych warunków pogodowych, które panują w naszym klimacie warto zdecydować się na sprawdzony system wentylacji mechaniczno-wywiewnej. Zróżnicowana temperatura, wilgotność pomieszczenia, stężenie dwutlenku węgla oraz wszelkie zanieczyszczenia to czynniki, które mają wpływ nie tylko na nasz codzienny nastrój, ale też na jakość życia. Źle zainstalowana wentylacja w naszym domu może przyczyniać się do powstawania wilgoci oraz sprzyja zagrzybianiu ścian w pomieszczeniach. Jedynym skutecznym rozwiązaniem, który uchroni nas przed tego typu zjawiskami jest dobrze dobrana wentylacja. 

Decydując się na zakup odpowiedniej wentylacji warto skorzystać z oferty sklepu Hojero, w którym znajdziemy wysokiej klasy produkty firmy GroundTherm. Jednym z elementów, który zapewni prawidłową instalację w systemie wentylacji jest skrzynka rozprężna dostępna w wersji jedno, dwu i trzy-króćcowej. W zestawie znajduje się również podpięty do skrzynki anemostat bądź nawiewnik stanowiący zakończenie w instalacji wentylacji mechanicznej. Głównym zadaniem skrzynki rozprężnej GroundTherm jest wyhamowanie wpływającego do niej powietrza. Dodatkowo za pomocą zwolnienia prędkości strugi powietrza oraz zrównoważeniu jej przepływu przy pomocy anemostatu lub nawiewnika skrzynka powoduje to, że cała instalacja zostaje wyciszona. Produkty firmy GroundTherm działają w oparciu o innowacyjny system Ventiflex Plus, który składa się z konfiguracji kształtek, dzięki któremu z kompletu 11-tu podstawowych modułów jesteśmy w stanie zbudować w całości skrzynkę rozprężną a nawet rozdzielacz o dowolnej liczbie króćców przyłączeniowych. System VentiFlex to doskonałe rozwiązanie stosowane szczególnie w domach jednorodzinnych, gdzie kluczową rolą jest estetyczne wykonanie. Oprócz tego system zawiera jedenaście różnych, praktycznych i plastikowych modułów, które umożliwiają stworzenie dowolnej skrzynki rozprężnej lub rozdzielczej dla instalacji wentylacji rozdzielaczowej w niecałą minutę.

 

Główne zalety skrzynek rozprężnych jedno, dwu i trzy-króćcowych to:

  • całkowita higiena dzięki której kształtki i kanały systemu zabezpieczone są przed powstawaniem takich bakterii jak: grzyby i pleśń. 
  • wysoka wytrzymałość mechaniczna.
  • idealny poziom izolacji zapewniający skuteczną ochronę cieplną oraz akustyczna, dzięki której nie ma konieczności stosowania dodatkowej izolacji 
  • najwyższa jakość plastiku zabezpieczająca materiał przed powstawaniem korozji.
  • łatwy i prosty montaż za pomocą łączenia na wcisk, a zarazem niewielka średnica kanałów umożliwiająca zainstalowanie całego systemu pod wylewką lub nad sufitem podwieszanym.
  • szczelność systemu dzięki dodatkowym łączeniom występujących na uszczelkach ze spienionego polietylenu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl