do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sterowniki rekuperatorów Aeris - podstawowe informacje

Sterowniki Aeris to niezbędne urządzenia do obsługi rekuperatorów. Niewielkie wymiary i czytelnie ikony sprawiają, że obsługa nie jest problematyczna. Właściciel może swobodnie sterować pracą rekuperatora wykorzystując innowacyjne menu. Projektanci natomiast w sposób szczególny zadbali o nowoczesny design, by jego wykorzystanie możliwe było niemalże w każdym pomieszczeniu. W naszym asortymencie znaleźć można zarówno zaawansowane sterowniki, jak również te o nieco mniej skomplikowanej budowie. W każdym przypadku możliwości konfiguracji są jednak w pełni satysfakcjonujące.  

 

Jakie funkcje mogą posiadać sterowniki Aeris?

Sterowniki Aeris, które oferujemy naszym klientom, posiadają szereg praktycznych funkcji. Przykładem jest chociażby możliwość ustawiania indywidualnych programów wentylacji, które będą różnić się w przypadku dni roboczych i weekendów. Z poziomu sterownika zmienimy tryb automatyczny na manualny, jednocześnie zastosujemy ochronę przed niepożądanym dostępem. Oznacza to, że nikt bez naszej zgody nie wprowadzi modyfikacji. Godna uwagi jest funkcja AWAY- jest w stanie przełączyć wentylację na możliwie najniższą wydajność rekuperatora. Użytkownicy mogą ustawić tryb "Przewietrzanie" na dowolny okres czasu, w zależności od potrzeb. Spoglądając na wcześniej wspomniany komponent możemy odczytać aktualną moc wentylacji. Bez większych problemów wyłączymy również wentylator wywiewny i nawiewny. To od właściciela zależy, jaki profil temperatury w pomieszczeniach wybierze. Do wyboru ma profil chłodny, normalny i ciepły. Do pozostałych funkcji sterowników do rekuperatorów Aeris zaliczyć możemy włączenie bądź wyłączenie godziny, powiadomienia o usterkach, ukazywanie temperatury w stopniach Celsjusza, jak również powiadomień o konieczności wymiany filtra. 

 

Dlaczego warto zdecydować się sterowniki Aeris?

Sterowniki Aeris to produkty, które są bardzo chętnie nabywane przez naszych klientów. Jest to spowodowane wieloma zaletami takiego rozwiązania. Przede wszystkim możemy liczyć na odpowiednio rozbudowane oprogramowanie. Co więcej, obsługa jest bardzo prosta, w konsekwencji poradzą sobie z nią nawet osoby, które nie są zaznajomione z tego typu technologią. Dotykowe przyciski znacząco ułatwiają poruszanie się po menu. Dużym plusem jest również współpraca z gruntowym wymiennikiem ciepła, a także możliwość dowolnego zaprogramowania posiadanego przez nas rekuperatora. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby odczytywać i zmieniać moc wentylacji. Zaletą jest też odczytywanie i ustawianie zarówno daty, jak i godziny. Właściciel może czasowo włączyć ustawienia wysokiego poziomu wentylacji, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dzięki sterownikom Aeris włączanie i wyłączanie wentylatora nie jest problematyczne. Konstrukcja może zostać zamontowana również w podtynkowej puszcze. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl