Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

A1M - ModBus Mitsubishi Ecodan Adapter komunikacyjny ModBus do pomp ciepła
A1M - ModBus Mitsubishi Ecodan Adapter komunikacyjny ModBus do pomp ciepła
Producent: Mitsubishi
Cena: 1 777,50 zł (netto: 1 445,12 zł )
szt.
MAC-587IF Mitsubishi Karta Wi-Fi do pomp ciepła
MAC-587IF Mitsubishi Karta Wi-Fi do pomp ciepła
Producent: Mitsubishi
Cena: 503,32 zł (netto: 409,20 zł )
PAC-IF061B-E Mitsubishi Sterownik kaskadowy FTC5
PAC-IF061B-E Mitsubishi Sterownik kaskadowy FTC5
Producent: Mitsubishi
Cena: 5 375,41 zł (netto: 4 370,25 zł )
PAC-IF071B-E Mitsubishi Sterownik kaskadowy FTC6
PAC-IF071B-E Mitsubishi Sterownik kaskadowy FTC6
Producent: Mitsubishi
Cena: 5 535,00 zł (netto: 4 500,00 zł )
szt.

Urządzenia elektroniczne odpowiadające za utrzymanie preferowanej przez temperatury powietrza są rynku od dłuższego czasu. Same w sobie wydają się inwazyjne i nowoczesne, gdyż niewielkie urządzenie ma ogromny wpływ na stopień ciepła czy też wychłodzenia pomieszczenia. Okazuje się, że najważniejszym elementem w pracy takiego przyrządu jest to, co kryje się w jego wnętrzu.

 

Zastosowanie sterowników Mitsubishi.

Działanie sterowników wspomaga pracę urządzeń, z którymi współpracują. Charakteryzują się one solidnym wykonaniem elementów, wydajnym działaniem, a także automatyzacją na wysokim poziomie. Adapter komunikacyjny ModBus posiada funkcję zdalnego kierowania instalacjami pomp ciepła. Za jego pomocą można odczytywać wszelkie parametry, takie jak temperatura wewnętrzna czy zasilania. Znając te dane możemy je rejestrować w systemie, a także modyfikować.

 

Internet- ważny także w energetyce ciepła.

Korzystając z karty Wi-Fi do pompy ciepła, możemy w sposób bezprzewodowy wpływać na jej funkcjonalność. Za pomocą aplikacji MELCloud zdalnie sterujemy pracą urządzenia. Gdziekolwiek jesteśmy, decydujemy o temperaturze pomieszczenia czy budynku. Karta Wi-FI umożliwia łączenie się pompy ciepła z naszym urządzeniem mobilnym. Jest to świetne udogodnienie dla użytkowników pozostających przez długi czas poza domem.

 

Nadrzędny sterownik do większej liczby pomp

Ciekawym rodzajem sterownika jest kaskadowy PAC- IFB- E. Może podłączyć się do niego aż 6 urządzeń, a jego moc wynosi 84 kW. Pompy powietrze- woda firmy Ecodan idealnie współpracują z sterownikami marki Mitsubishi. Są solidne i odporne na intensywną pracę. Do jego najważniejszych funkcji należą m.in automatyczna optymalizacja czasu pracy, automatyczne wykrywanie usterki czy automatyczna adaptacja. Urządzenie pobiera wszelkie dane, które wedle potrzeby przechowuje. Możemy wpłynąć na zmianę osiągów urządzenia także w sposób bezprzewodowy.

Mitsubishi ma także jedną propozycję sterownika kaskadowego. To PAC- IF071B-E, który cechuje się wszystkim parametryzowaniem, optymalizacją COP podnoszącą współczynnik sprawności oraz monitowanie wszelkich instalacji za pomocą karty SD, co jest świetnym ułatwieniem dla wielu użytkowników.

 

Sterownik dla każdego użytkownika.

Charakterystyczną cechów wymienionych sterowników jest długi kabel o długości 2 metrów. Jest to z pewnością udogodnienie. Urządzenia są zbudowane z materiałów odpornych na kurz, działanie wilgoci czy niekorzystnej temperatury. Dzięki ich funkcjonalności mamy realny wpływ na pracę pomp ciepła. Jest to szczególnie ważne w dobie wahań temperatur i zmian klimatycznych. Ważną cechą urządzeń marki Mitsubishi jest także oszczędność, cicha praca i niewielka awaryjność. Przyrządy są łatwe w obsłudze i intuicyjne. Warto postawić na produkty japońskiego producenta, lidera na rynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl