do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Sterowniki Pro-Vent - podstawowe informacje

Sterowniki Pro-Vent na dzień dzisiejszy są jednym z najpopularniejszych wyborów wśród osób, które korzystają z rekuperatorów tej firmy. Są one uznawane za stosunkowo intuicyjne, jednocześnie charakteryzują się wygodą w obsłudze, co sprawia, że rozwiązanie jest bardzo powszechne. Menu w takich komponentach wzorowane jest na mechanizmach, które stosowane są w popularnych smartfonach, z którymi mamy do czynienia na co dzień. W praktyce oznacza to, że osoby o niewielkim zaawansowaniu technologicznym poradzą sobie z poszczególnymi funkcjonalnościami. Zakres możliwości jest bardzo szeroki. Tytułowe sterowniki gwarantują obsługę większości instalacji wentylacyjnych. 

 

Jakie funkcje mogą posiadać sterowniki Pro-Vent?

Sterowniki Pro-Vent posiadają szereg interesujących i przydatnych funkcji. Co więcej, korzystanie z nich nie jest problematyczne, dlatego też każdy jest w stanie w pełni korzystać z funkcjonalności. Przykładem jest chociażby możliwość dowolnego konfigurowania automatycznych programów, co zwiększa możliwości instalacji. Urządzenie jest inteligentne, w konsekwencji zatrzyma się, jeśli doszłoby do awarii. Sterowniki Pro-Vent z powodzeniem współpracują zarówno z okapem kuchennym, jak również z centralą alarmową. Użytkownik może konfigurować trwanie funkcji wietrzenia w zależności od indywidualnych preferencji. Co więcej, właściciele zostaną poinformowani o tym, że konieczna jest wymiana filtrów. Do pozostałych funkcji, które mogą mieć ogromne znaczenie, możemy zaliczyć możliwość sterowania przepustnicą GWC, nagrzewnicą i chłodnicą wtórną, a także przepustnicą strefową. Dużym udogodnieniem jest również sterowanie zdalne za pomocą WebManipulatora. Nawigacja dla klienta dostępna jest w języku polskim, angielskim i niemieckim. Sterowniki Pro-Vent umożliwiają blokowanie dostępu osobom nieuprawnionym, jak również ochronę wymiennika przed ewentualnym zamarznięciem.

 

Dlaczego sterowniki Pro-Vent są godne uwagi?

Nie bez powodu oferowane przez nas sterowniki Pro-Vent są tak chętnie wybierane przez klientów. Przede wszystkim są one projektowane przez inżynierów firmy, dlatego też możliwości rekuperatorów tej firmy są maksymalnie wykorzystywane. Właściciel może liczyć na to, że sprzęt jest nowoczesny, jednocześnie wygląda bardzo elegancko. Sterowanie jest niemalże niezawodne. Nie w sposób nie wspomnieć o menu, które jest intuicyjne i przejrzyste. Ogromną korzyścią jest również łatwość i wygoda zarządzania- mogą się tym zajmować nawet takie osoby, które nie posiadają dużej wiedzy technologicznej. Komunikaty są w pełni zrozumiałe i mogą być wyświetlane w języku polskim, angielskim i niemieckim, w zależności od indywidualnych preferencji. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozszerzyć sterownik o moduł sterowania zdalnego. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl