do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Sterowniki Thessla Green - jakie czynności można wykonać z poziomu ekranu głównego?

Sterowniki Thessla Green to bardzo popularne urządzenia, które charakteryzują się dużą funkcjonalnością. Z poziomu ekranu głównego możliwe jest wykonanie wielu czynności, które są niezbędne podczas codziennego użytkowania. Przykładem jest chociażby przełączanie rekuperatora pomiędzy trzema trybami pracy, w zależności od naszych indywidualnych preferencji. Mowa o trybie automatycznym, manualnym i chwilowym. Dodatkowo aktywujemy również opcjonalne funkcje, wśród których najczęściej wyróżnia się "Wietrzenie", "Pusty dom", "Kominek", bądź "Otwarte okno". Z poziomu ekranu głównego możliwe jest kontrolowanie poziomu zużycia filtrów, jednocześnie dokonamy sprawdzenia statusów funkcji dodatkowych. Warto również wspomnieć o sprawdzeniu parametrów urządzenia poprzez kliknięcie w ikonę, która znajduje się w lewym dolnym rogu. W celu dostania się do Menu należy nacisnąć koło zębate.

Z poziomu menu użytkownik uruchomi bądź wyłączy rekuperator, jednocześnie po jednym kliknięciu loga otrzyma wszelkie niezbędne dane na temat sprzętu. Możliwa jest również zmiana trybu pracy, ustawimy datę i godzinę, zmienimy ustawienia filtrów i funkcji dodatkowych, jak również wrócimy do ekranu głównego. 

 

Sterownik ścienny Thessla Green AirL+

W naszym asortymencie znaleźć można również sterownik ścienny Thessla Green AirL+. Producenci wykorzystali trwałe i mocne magnesy neodymowe, w konsekwencji panel może zostać wygodnie umiejscowiony niemalże w każdym miejscu. Za jego pomocą użytkownik ma możliwość obsługiwania wielu funkcji związanych z systemem sterowania. Model AirL+ to czterolinijkowy wyświetlacz, który instalowany jest na bocznej ściance obudowy centrali. Główny ekran został podzielony na 48 różnych pół- każde z nich jest w stanie wyświetlać jeden znak. Po pięciu minutach nieaktywności ekran powraca do menu głównego. 

 

Sterowniki mobilne Thessla Green - charakterystyka

Sterowniki mobilne Thessla Green to rozwiązanie, które w sposób szczególny zalecane jest dla klientów, którzy preferują innowacyjne rozwiązania. Dzięki nim użytkownik jest bowiem w stanie sterować wentylacją za pośrednictwem laptopa bądź smartfona, niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujemy. Jest to możliwe dzięki przeniesieniu systemu sterowania w zasoby platformy mobilnej. Jako ciekawostkę warto przytoczyć, że AirMobile jest kompatybilny nie tylko z innymi panelami, ale również może stanowić jedyną metodę sterowania wentylacją. Jest to z pewnością dużym udogodnieniem dla konsumentów i zapewne dlatego tak chętnie decydują się na zakup takiego rozwiązania. Prawidłowe działanie systemu jest możliwe w przypadku połączenia sterownika za pośrednictwem kabla internetowego do routera. Co ciekawe, system ten nie wymaga konfiguracji- niemalże w pełni zastępuje panele użytkownika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl